facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


epsath ref sch

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 24/10, 22/10/2018 03:55
 Για τεχνικούς λόγους ο προγραμματισμένος αγώνας Κυπέλλου ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ θα διεξαχθεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 31/10/2018 στις 14:30 στο γήπεδο "ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ" και όχι την ΤΕΤΑΡΤΗ 24/10/2018 που αρχικά είχε προγραμματιστεί.    ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Μ.Ο. ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ 23-10-2018, 18/10/2018 16:29
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ  – 2003    Α' ΓΚΡΟΥΠ                                   Την ΤΡΙΤΗ 23/10/2018 και ώρα 15:30, καλούνται στo γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση της Μικτής ΝΕΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές:   ΔΡΙΤΣΕΛΗΣ, ΜΑΚΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ),   ΓΕΝΤΙΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΕΑΣ, ... περισσότερα...
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ, 15/10/2018 03:29
 Από την ΕΠΟ ανακοινώνεται ότι με απόφαση της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, παρατείνεται η προθεσμία για την έκδοση της κάρτας υγείας αθλητή μέχρι τις 31-12-2018. Ειδοποιούνται τα σωματεία, να φροντίσουν ώστε έως την καταληκτική ημερομηνία να έχουν εφοδιασθεί όλοι οι ποδοσφαιριστές τους με την ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ.... περισσότερα...

epsathfb ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
2.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
3.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή21/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
4.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
5.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
6.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-1
7.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-4
8.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.4-0
10.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
11.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-0
12.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/10/1816:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
13.ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1816:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
14.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
16.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1816:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
18.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1816:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
19.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1816:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-4
20.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-0
21.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-0
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή21/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-0
24.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
26.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο20/10/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
27.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α.1-0
28.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-0
29.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-1
30.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
31.ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-1
32.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
34.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
35.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
36.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
37.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-1
38.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
39.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
40.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.3-1
42.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-5
43.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-5
44.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
45.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
46.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1816:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
48.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
49.ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-0
50.ΑΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-1
51.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
53.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1810:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-4
54.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/10/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.0-1
55.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1811:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-3
56.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/10/1811:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
57.ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1816:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-4
59.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1810:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
60.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
61.ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-0
62.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1812:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
63.ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
64.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1809:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
65.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1809:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
66.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1813:15ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-7
67.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.4-3
68.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1818:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
69.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή21/10/1810:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
Κ18-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1809:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
71.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
72.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1810:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
73.ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
74.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1818:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-1
75.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1819:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Κ18-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
76.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1810:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ.2-2
77.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/10/1810:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
78.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο20/10/1811:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.9-0
79.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.0-4
80.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή21/10/1817:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-2
81.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/10/1818:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-6
Κ18-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
82.ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1809:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
83.ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1810:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-1
84.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/10/1814:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-1
85.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1817:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-0
86.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/10/1820:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-1
87.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή21/10/1811:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-0
Κ18-5ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
88.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1810:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
89.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1813:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-4
90.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/10/1814:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-0
91.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/10/1819:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-1
92.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π.4-0
93.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1819:30ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-2
Κ18-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
94.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
95.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1820:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.5-1
96.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1812:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
97.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1818:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
98.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1820:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Κ16-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
99.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1809:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
100.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
101.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1812:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
102.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/10/1813:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-5
103.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
104.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.5-0
Κ16-2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
105.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1818:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2
106.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1820:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0
107.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1820:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
108.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1809:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-0
109.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή21/10/1812:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-0
110.ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1813:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-0
Κ16-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
111.ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο20/10/1810:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-3
112.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1813:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
113.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-2
114.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3
115.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/10/1812:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.6-0
116.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/10/1818:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-2
117.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1820:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
Κ16-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
118.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1814:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-7
119.ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/10/1816:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-0
120.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1818:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-0
121.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
122.ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1813:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
123.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1818:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
Κ16-5ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
124.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1813:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.2-1
125.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1820:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-2
126.ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1811:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
127.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/10/1812:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-0
128.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1818:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-2
129.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1819:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-6
Κ16-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
130.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο20/10/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-2
131.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο20/10/1812:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
132.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1815:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
133.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1820:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.8-1
134.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1809:30ΙΣΣΑ Α.3-0
135.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/10/1812:00ΖΥΓΑΣ Π.0-4
Κ14-1ος-Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
136.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1810:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
137.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΑΣΩΝ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/10/1811:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-7
138.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1811:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-3
139.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1812:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-0
140.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1818:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
141.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/10/1814:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-3
Κ14-2ος-Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
142.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1809:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-4
143.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/10/1810:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-8
144.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1811:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
145.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/10/1812:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-3
146.ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1812:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-2
147.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1816:45ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
148.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/10/1819:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-1
Κ14-3ος-Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
149.ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1810:45ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-5
150.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1812:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
151.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1812:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-2
152.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/10/1813:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-1
153.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/10/1818:30ΛΙΑΚΑΣ Π.2-6
154.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1819:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-4
Κ14-4ος-Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
155.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/10/1809:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
156.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο20/10/1810:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.5-3
157.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/10/1811:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-6
158.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1814:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
159.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-2
160.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/10/1810:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-4
Κ14-5ος-Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
161.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/10/1810:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
162.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1810:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
163.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-4
164.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1812:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-2
165.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1812:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-2
166.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/10/1814:45ΝΑΟΥΜ Δ.4-0
167.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1
Κ14-6ος-Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
168.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1811:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.7-1
169.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1812:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-1
170.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΟΥΚΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1813:45ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-0
171.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-4
172.ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
173.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1818:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-1
174.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1818:15ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2
Κ10-1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
175.ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή21/10/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-6
176.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή21/10/1810:00ΝΑΟΥΜ Δ.8-2
177.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή21/10/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.5-3
178.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1814:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.13-0
Κ10-2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
179.ΡΟΥΦ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-2
180.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΘΗΒΩΝ JUMBO 5X5Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-1
181.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
182.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1809:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-1
183.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1810:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-4
Κ10-3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
184.ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο20/10/1810:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-4
185.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 5Χ5Κυριακή21/10/1809:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.Αναβλήθηκε
186.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 5Χ5Κυριακή21/10/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-6
187.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-2
188.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/10/1811:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

4η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη24/10/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
2.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη24/10/1815:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
3.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη24/10/1815:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
4.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη24/10/1815:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
5.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη24/10/1815:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
6.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη24/10/1815:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
7.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη24/10/1815:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
8.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη31/10/1814:30
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη31/10/1814:30
10.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη31/10/1814:30
11.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη31/10/1814:30
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη31/10/1814:30
13.ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Τετάρτη31/10/1814:30
14.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη31/10/1814:30
15.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη07/11/1814:30
16.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη07/11/1814:30
Κ16-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη24/10/1816:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Τετάρτη24/10/1816:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ16-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη24/10/1817:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
Κ16-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη24/10/1817:30ΖΥΓΑΣ Π.
Κ16-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Τετάρτη24/10/1820:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Τετάρτη24/10/1816:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
23.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη24/10/1818:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.