ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 14/5 ΣΤΙΣ 10:30 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ-17 & Κ-15
Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Μ. Ο. Κ-16, 13/5/2024 10:24
Παρελήφθησαν και είναι έτοιμες προς διάθεση, οι βεβαιώσεις δικαιολόγησης απουσιών των ποδοσφαιριστών της Μικτής μας Ομάδας Κ-16, για τον αγώνα τους με την αντίστοιχη της Ε.Π.Σ. ΞΑΝΘΗΣ στις 24/04/2024. Τις βεβαιώσεις θα μπορούν να τις παραλάβουν οι ενδιαφερόμενοι ποδοσφαιριστές ή οι γονείς/κηδεμόνες τους, από τ... περισσότερα...
Παρελήφθησαν και είναι έτοιμες προς διάθεση, οι βεβαιώσεις δικαιολόγησης απουσιών των ποδοσφαιριστών της Μικτής μας Ομάδας Κ-16, για τον αγώνα τους με την αντίστοιχη της Ε.Π.Σ. ΞΑΝΘΗΣ στις 24/04/2024. Τις βεβαιώσεις θα μπορούν να τις παραλάβουν οι ενδιαφερόμενοι ποδοσφαιριστές ή οι γονείς/κηδεμόνες τους, από τ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-14 (2010), 10/5/2024 10:40
Την ΤΡΙΤΗ 14/05/2024 και ώρα 15:15, καλούνται στο ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, μαζί με την Κάρτα Υγείας τους, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες): ΜΠΑΝΑΚΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ), ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ,(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΓΛΥΚΟΣ, ΜΑΔΑΚΗΣ (ΜΕ... περισσότερα...
Την ΤΡΙΤΗ 14/05/2024 και ώρα 15:15, καλούνται στο ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, μαζί με την Κάρτα Υγείας τους, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες): ΜΠΑΝΑΚΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ), ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ,(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΓΛΥΚΟΣ, ΜΑΔΑΚΗΣ (ΜΕ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΡΙΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-15 (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ), 08/5/2024 12:14
Την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/05/2024 και ώρα 12:30, καλούνται στην συμβολή των Οδών ΠΑΤΗΣΙΩΝ 329 & ΑΔ. ΚΥΡΟΥ για αναχώρηση για το γήπεδο, οι ακόλουθες ποδοσφαιρίστριες: ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΛ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ, ΚΑΝΑ ΗΛ., ΡΟΠΟΚΗ Μ., ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ. ΚΟΣΜΑ Μ., (Α.Ε.Κ.), ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΚΛΑΜΠΑΝΗ Δ., ΜΩΡ... περισσότερα...
Την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/05/2024 και ώρα 12:30, καλούνται στην συμβολή των Οδών ΠΑΤΗΣΙΩΝ 329 & ΑΔ. ΚΥΡΟΥ για αναχώρηση για το γήπεδο, οι ακόλουθες ποδοσφαιρίστριες: ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΛ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ, ΚΑΝΑ ΗΛ., ΡΟΠΟΚΗ Μ., ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ. ΚΟΣΜΑ Μ., (Α.Ε.Κ.), ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΚΛΑΜΠΑΝΗ Δ., ΜΩΡ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 0-5 |
2. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 1-0 |
3. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ) | 1-1 |
4. | ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | 2-0 |
5. | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | 0-2 |
6. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ) | 3-1 |
7. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) | 2-1 |
8. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 1-0 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | 3-0 |
10. | ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ. | 0-0 |
11. | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΑΓΚΑΣ Β) | 0-3 |
12. | ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΖΑΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) | 1-0 |
13. | ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ) | 5-0 |
14. | ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 1-2 |
15. | ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | 3-0 |
16. | ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) | 5-0 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΠΑΡΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) | 0-4 |
18. | ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | 1-0 |
19. | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΟΨ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. | 0-5 |
20. | ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ. | 4-0 |
21. | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | 2-1 |
22. | ΒΥΡΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 0-3 |
23. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 0-2 |
24. | ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΑΠΑΓΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | 3-1 |
Κ 17 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 09:30 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΣΚΟΣ Κ. | 4-3 |
26. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:15 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | 2-0 |
27. | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 19:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι. | 0-0 |
28. | ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΑΣΩΝ 1 | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 19:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. | 4-3 |
Κ17 21ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΣ Η. | 1-4 |
30. | ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 11/05/24 | 20:00 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ Ι. | 2-3 |
Κ17 22ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΛΙΑΠΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Δ. | 1-2 |
32. | ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 11/05/24 | 19:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α. | 1-0 |
33. | ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 20:00 | ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π. | 2-7 |
Κ17 23ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΙΑΠΗΣ Ι., ΣΤΑΦΥΛΛΑΡΑΚΗΣ Σ. | 1-5 |
Κ17 24ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΤΖΟΥΑΝΟΣ Δ., ΤΖΟΥΚΑΣ Π. | 3-0 α.α. |
36. | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2 | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:30 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ. | 3-0 |
37. | ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΟΥΤΡΗΣ Β. | 2-2 |
Κ17 25ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. | 1-1 |
39. | ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 19:30 | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Σ., ΠΟΝΤΙΔΗΣ Α. | 5-1 |
40. | ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:30 | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Α., ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. | 4-2 |
Κ17 26ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | ΠΕΥΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:00 | ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΟΝΤΙΔΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Β. | 4-1 |
42. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΑΚΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 19:30 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΚΥΡΟΓΛΟΥ Α. | 2-1 |
43. | ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 13:30 | ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΥΚΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΣ Η. | 2-2 |
Κ17 27ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
45. | ΙΑΣΩΝ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΟΥΑΝΟΣ Δ., ΤΖΟΥΚΑΣ Π. | 5-2 |
46. | ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΓΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-4 |
Κ17 28ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Σ. | 1-4 |
48. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΡΟΥΦ 2 | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:30 | ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΣΤΑΦΥΛΛΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΟΝΤΙΔΗΣ Α. | 3-1 |
Κ 15 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
49. | ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 11:30 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε., ΠΡΑΣΣΑ Μ. | 0-1 |
50. | ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΡΙΣΗΣ Β. | 2-2 |
51. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 18:00 | ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. | 0-2 |
52. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΑΚΑ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 18:30 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΟΥΖΑΣ Β. | 4-1 |
Κ15 21ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΡΟΥΦ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 11/05/24 | 12:15 | ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-2 |
54. | ΓΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 12/05/24 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
55. | ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 19:30 | ΜΑΝΤΑΚΑΣ Α. | 1-5 |
Κ15 22ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
56. | ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
57. | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ. | 4-1 |
58. | ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | 6-2 |
Κ15 23ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΙΑΣΩΝ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 2-3 |
60. | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ. | 1-4 |
61. | ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:45 | ΒΑΓΓΕΡ Χ. | 2-3 |
Κ15 24ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
62. | ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 11:30 | ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. | 2-3 |
63. | ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 11/05/24 | 19:00 | ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | 3-1 |
64. | ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ - Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:30 | ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ. | 0-2 |
Κ15 25ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
65. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π. | 1-4 |
66. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ΚΑΤΩΝΗΣ Κ. | 0-2 |
67. | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΚΟΜΑΙΝΕΡ Φ. | 1-3 |
Κ15 26ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
68. | ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | 0-0 |
69. | ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΚΥΡΟΓΛΟΥ Α. | 3-4 |
70. | ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | 0-9 |
Κ15 27ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
71. | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. | 2-3 |
72. | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ Ν. | 3-0 |
73. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ΜΗΤΣΟΣ Θ. | 0-3 |
Κ15 28ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
74. | ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 11/05/24 | 11:30 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. | 0-3 α.α. |
75. | ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-1 |
76. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΜΠΟΖΟΥΤΖΙΔΗΣ Ε. | 1-1 |
Κ15 29ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
77. | ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 09:30 | ΚΥΡΟΓΛΟΥ Α. | 3-2 |
78. | ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. | 4-4 |
79. | ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ. | 2-2 |
Κ15 30ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
80. | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.