IEK ΑΛΦΑ
facebook
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ Μ.Ο. Κ-15 & Κ-17, 27/10/2021 15:26
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-15    Την ΤΡΙΤΗ 02/11/2021 και ώρα 14:45, καλούνται  στο γήπεδο ΙΛΙΟΥ για προπόνηση, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):   ΝΑΡΡΙΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΡΩΝΙΔΑ), ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),    Μ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ, 22/10/2021 14:00
 ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ & ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ COVID   Επειδή έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο να καθυστερεί η έναρξη ορισμένων αγώνων λόγω του ελέγχου των πιστοποιητικών εμβολιασμού ή test των ποδοσφαιριστών και παραγόντων, εφιστούμε την προσοχή των σωματείων και των υπευθύνων COVID, να παραδίδουν στον Ιατρό Αγώνα την κατάστ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΡΩΣΗ 4ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 18/10/2021 07:55
                                  ΚΛΗΡΩΣΗ 4ης ΦΑΣΗΣ   ΔΕΥΤΕΡΑ 18/10       ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ           ΑΓΩΝΕΣ   ΤΕΤΑΡΤΗ 3-10/11       ΝΙΚΗΤΕΣ  3ης ΦΑΣΗΣ                              28               ΑΑ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ           69   1   ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ.   ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  ... περισσότερα...

iek alfa epsathfb iek alfa ευρωκλινική

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/10/2116:00
2.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/10/2116:00
3.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/10/2115:00
4.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/10/2115:00
5.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή31/10/2115:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/10/2116:00
7.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
8.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή31/10/2111:00
9.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή31/10/2115:00
10.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/10/2115:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/10/2116:00
12.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο30/10/2116:00
13.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
14.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή31/10/2115:00
15.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή31/10/2115:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/10/2116:00
17.ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
18.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο30/10/2116:00
19.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή31/10/2115:00
20.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή31/10/2115:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
22.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/10/2116:00
23.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο30/10/2116:00
24.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή31/10/2111:30
25.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/10/2115:00
26.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/10/2115:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/10/2116:00
28.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/10/2116:00
29.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/10/2111:30
30.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/10/2115:00
31.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/10/2115:00
32.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή31/10/2115:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/10/2116:00
34.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο30/10/2116:00
35.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/10/2116:00
36.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/10/2115:00
37.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή31/10/2115:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/10/2116:00
39.ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΥΚΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
40.ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/10/2115:00
41.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή31/10/2115:00
42.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή31/10/2115:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο30/10/2116:00
44.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/10/2109:30
45.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/10/2111:00
46.ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/10/2111:00
47.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή31/10/2111:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο30/10/2116:00
49.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
50.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο30/10/2116:00
51.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/10/2109:00
52.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦ Κυριακή31/10/2115:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΡΙΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή31/10/2109:00
54.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Κυριακή31/10/2110:00
55.ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/10/2111:45
56.ΠΛΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή31/10/2115:00
57.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/10/2115:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/10/2116:00
59.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/10/2116:00
60.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο30/10/2116:00
61.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/10/2116:00
62.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/10/2116:00
Κ 18 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο30/10/2109:00
64.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/10/2110:30
65.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/10/2118:30
66.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/10/2119:00
67.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/10/2119:00
Κ 18 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
68.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/10/2110:30
69.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο30/10/2119:00
70.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/10/2119:15
71.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή31/10/2110:45
72.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή31/10/2110:45
Κ 18 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο30/10/2109:00
74.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο30/10/2119:30
75.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή31/10/2111:15
76.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/10/2112:00
77.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή31/10/2118:00
Κ 18 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
78.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο30/10/2110:30
79.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/10/2119:30
80.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/10/2115:45
81.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/10/2117:30
82.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/10/2117:45
Κ 18 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
83.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/10/2109:30
84.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή31/10/2110:30
85.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή31/10/2112:00
86.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή31/10/2118:00
87.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή31/10/2118:00
Κ 18 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
88.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/10/2110:30
89.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή31/10/2112:15
90.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/10/2117:30
91.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/10/2119:00
Κ 16 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
92.ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο30/10/2110:15
93.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/10/2111:00
94.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/10/2113:15
95.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/10/2118:30
96.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/10/2117:30
Κ 16 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
97.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/10/2109:30
98.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/10/2110:30
99.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/10/2111:00
100.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο30/10/2112:30
101.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο30/10/2112:30
Κ 16 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
102.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/10/2110:45
103.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/10/2111:30
104.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/10/2112:30
105.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/10/2119:30
Κ 16 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
106.ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/10/2110:00
107.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο30/10/2110:00
108.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/10/2112:30
109.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/10/2118:30
110.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/10/2117:30
Κ 16 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
111.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο30/10/2111:00
112.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/10/2118:30
113.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο30/10/2118:30
114.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή31/10/2109:00
115.ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/10/2119:00
Κ 16 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
116.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/10/2110:00
117.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο30/10/2110:30
118.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή31/10/2111:00
119.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/10/2112:00
Κ 16 7ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
120.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο30/10/2110:00
121.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/10/2111:30
122.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή31/10/2109:00
123.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/10/2117:30
Κ 14 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
124.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο30/10/2109:30
125.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΥΦ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/10/2109:30
126.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/10/2109:30
127.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/10/2111:30
128.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/10/2112:15
129.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/10/2109:00
Κ 14 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
130.ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο30/10/2112:00
131.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/10/2113:00
132.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/10/2118:30
133.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/10/2111:45
134.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΙΛΙΟΥ Κυριακή31/10/2112:45
135.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/10/2117:30
Κ 14 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
136.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/10/2110:00
137.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/10/2112:00
138.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο30/10/2112:30
139.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή31/10/2109:30
140.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/10/2110:00
Κ 14 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
141.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/10/2109:00
142.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Σάββατο30/10/2109:30
143.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/10/2111:30
144.ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/10/2112:15
145.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/10/2118:15
146.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/10/2119:30
Κ 14 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
147.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο30/10/2112:00
148.ΡΟΥΦ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο30/10/2113:15
149.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή31/10/2110:00
150.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή31/10/2110:00
Κ 14 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
151.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο30/10/2110:00
152.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο30/10/2118:30
153.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/10/2110:00
154.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή31/10/2110:45
155.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/10/2112:30
156.ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/10/2113:15
Κ 12 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
157.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/10/2110:00
158.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο30/10/2111:00
159.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/10/2118:30
160.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή31/10/2109:30
161.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/10/2110:00
Κ 12 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
162.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/10/2109:15
163.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/10/2111:00
164.ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Σάββατο30/10/2112:00
165.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/10/2114:00
Κ 12 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
166.ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο30/10/2111:00
167.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο30/10/2111:00
168.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/10/2110:30
Κ 12 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
169.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/10/2110:00
170.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο30/10/2110:00
171.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/10/2111:30
172.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/10/2113:30
173.ΠΟΨ 1 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/10/2109:00
Κ 12 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
174.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/10/2109:30
175.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/10/2111:00
176.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/10/2112:30
177.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή31/10/2112:00
178.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΟΨ 2ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/10/2112:00
Κ 10 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
179.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/10/2110:00
180.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/10/2113:00
181.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/10/2118:15
182.ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή31/10/2113:00
Κ 10 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
183.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο30/10/2110:00
184.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/10/2110:30
185.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή31/10/2113:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.