facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ, 14/10/2019 10:19
 Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ ανακοινώνει ότι θα  λειτουργήσει Εισαγωγική Σχολή Διαιτησίας της Ένωσης.   Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν συμμετοχή, συμπληρώνοντας και καταθέτοντας  τη    σχετική αίτηση , μαζί με παράβολο είκοσι (20) ευρώ,  στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ (Ακαδημίας 91-93, 5ος όροφος, τη... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Κ-14, 11/10/2019 09:18
 Την ΤΡΙΤΗ 15/10/2019, καλούνται για προπόνηση στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):   Α' ΓΚΡΟΥΠ (ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 15:00)                                   ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ (ΡΟΥΦ),  ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ 4ης ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ 49ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 10/10/2019 09:48
 Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων του Κυπέλλου και ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια.         ΑΓΩΝΕΣ   ΤΕΤΑΡΤΗ 23/10 ή 30/10       ΑΑ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ       1   ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ   ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       2   ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ   ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ       3   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ   ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       4   ΓΣ Κ... περισσότερα...

epsathfb ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1916:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
2.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0
3.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή13/10/1916:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0
4.ΙΑΣΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0
5.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1916:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/10/1911:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
7.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
8.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1916:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-4
9.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-0
10.ΡΟΥΦ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1916:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/10/1916:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
12.ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1916:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.5-0
13.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1916:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
14.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
15.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/10/1916:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή13/10/1911:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-4
17.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1916:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
19.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1916:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
20.ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1916:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1911:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-1
22.ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/10/1911:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
23.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1916:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
24.ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
25.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1916:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1909:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-0
27.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1909:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.3-3
28.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1912:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-5
29.ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1912:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
30.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/10/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-3
31.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/10/1916:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
32.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-1
34.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/10/1911:00ΙΣΣΑ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-7
35.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/10/1911:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
36.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1913:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1910:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
38.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1911:003-0 α.α.
39.ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1911:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-0
40.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1911:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-5
41.ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1913:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-4
Κ18-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1918:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.3-0
43.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1920:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π.1-1
Κ18-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1910:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-5
45.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή13/10/1913:30ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-0
46.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1918:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
47.ΠΛΑΤΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1918:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.0-4
Κ18-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1910:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.3-3
49.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/10/1919:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.3-2
Κ18-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/10/1918:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
51.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/10/1919:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.3-1
52.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1919:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-2
53.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1919:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-3
Κ18-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή13/10/1918:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.5-2
55.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1919:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.0-1
Κ18-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1918:15ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-4
57.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1918:15ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-2
58.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1918:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.4-1
59.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1920:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-3
Κ16-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/10/1918:30ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.3-0
61.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1920:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
Κ16-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/10/1913:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.6-2
63.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/10/1918:15ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1
Κ16-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
64.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-1
65.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.0-2
66.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1917:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
67.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-2
68.ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1919:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1
Κ16-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/10/1914:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.6-1
Κ16-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1912:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
71.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/10/1917:00ΛΩΝΗ Ε.0-0
72.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/10/1917:45ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-0
Κ16-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1915:45ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-0
74.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/10/1919:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-2
75.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1920:15ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.3-4
76.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1920:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
Κ14-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
77.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1918:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.4-3
Κ14-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
78.ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1918:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
Κ14-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
79.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1910:15ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-1
80.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1914:00ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-4
81.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1917:15ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-0
Κ14-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
82.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή13/10/1909:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.5-1
83.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1910:30ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-0
84.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή13/10/1911:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.5-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

4η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη23/10/1915:30
2.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη23/10/1915:30
3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη23/10/1915:30
4.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη23/10/1915:30
5.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη23/10/1915:30
6.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη23/10/1915:30
7.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη23/10/1915:30
8.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη23/10/1915:30
9.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη23/10/1915:30
10.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη23/10/1915:30
11.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη30/10/1914:30
12.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη30/10/1914:30
13.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη30/10/1914:30
14.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη30/10/1914:30
15.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη30/10/1914:30
16.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη30/10/1914:30
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο19/10/1916:00
18.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1916:00
19.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1916:00
20.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1916:00
21.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή20/10/1916:00
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1916:00
23.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1916:00
24.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/10/1916:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1916:00
26.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/10/1916:00
27.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1916:00
28.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1916:00
29.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1916:00
30.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1916:00
31.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/10/1916:00
32.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή20/10/1916:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/10/1916:00
34.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο19/10/1916:00
35.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1916:00
36.ΒΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/10/1916:00
37.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/10/1916:00
38.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1916:00
39.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/10/1916:00
40.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1916:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1916:00
42.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00
43.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/10/1916:00
44.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1916:15
45.ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/10/1916:00
46.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1916:00
47.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/10/1916:00
48.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1916:15
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/10/1916:00
50.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/10/1916:00
51.ΠΟΨ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00
52.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:15
53.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/10/1911:00
54.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/10/1916:00
55.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή20/10/1916:00
56.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1916:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/10/1916:00
58.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο19/10/1916:00
59.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1916:00
60.ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/10/1911:00
61.ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1913:30
62.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1914:00
63.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/10/1916:00
64.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/10/1916:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/10/1916:00
66.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1910:00
67.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1910:00
68.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/10/1911:00
69.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1913:00
70.ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΓΚΡΑΤΙΓΟΥΔΗ Κυριακή20/10/1916:00
71.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1916:00
72.ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1916:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1910:30
74.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1910:30
75.ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/10/1911:00
76.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1911:00
77.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1911:00
78.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1911:00
79.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/10/1911:00
Κ18-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
80.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/10/1911:30
81.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1918:30
82.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1918:30
83.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1918:00
84.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1918:30
85.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/10/1919:00
Κ18-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
86.ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1909:00
87.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/10/1911:00
88.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1912:00
89.ΙΑΣΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1912:00
90.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/10/1919:15
91.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1918:30
Κ18-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
92.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1917:45
93.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/10/1910:00
94.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/10/1918:00
Κ18-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
95.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1914:30
96.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/10/1916:00
97.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/10/1918:00
98.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/10/1918:30
99.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/10/1918:30
Κ18-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
100.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο19/10/1909:45
101.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1913:00
102.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1914:00
103.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/10/1918:30
104.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1918:45
Κ18-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
105.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1909:45
106.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1911:00
107.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1918:15
108.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1918:15
109.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1918:30
110.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/10/1919:00
Κ16-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
111.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1909:30
112.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/10/1917:30
113.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1920:30
114.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1913:30
115.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1914:45
116.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1918:30
117.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1920:15
Κ16-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
118.ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1910:00
119.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1911:30
120.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/10/1918:45
121.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1919:45
122.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1920:00
123.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/10/1911:00
124.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1915:30
Κ16-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
125.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο19/10/1909:30
126.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/10/1910:00
127.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο19/10/1910:30
128.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1913:30
129.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1917:00
130.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/10/1912:00
131.ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1912:00
Κ16-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
132.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/10/1912:30
133.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1912:30
134.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1912:30
135.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/10/1914:00
136.ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1919:30
137.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/10/1915:30
138.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/10/1919:30
Κ16-5ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
139.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1910:00
140.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1915:00
141.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1918:30
142.ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1919:30
143.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή20/10/1915:30
144.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1918:30
145.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1919:30
Κ16-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
146.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1914:15
147.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1920:15
148.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1920:15
149.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1920:30
150.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1918:00
151.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1918:15
Κ14-1ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
152.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/10/1909:30
153.ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1910:30
154.ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1910:30
155.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1913:15
156.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1914:30
157.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30
Κ14-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
158.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1909:00
159.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/10/1909:30
160.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο19/10/1910:30
161.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/10/1911:00
162.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1913:45
163.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1920:00
Κ14-3ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
164.ΠΕΥΚΗ 2 - ΡΟΥΦ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1910:00
165.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1912:30
166.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1914:00
167.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΖΕΦΥΡΟΣ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/10/1916:00
168.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1920:00
169.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1920:00
Κ14-4ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
170.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1911:00
171.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1911:00
172.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1911:30
173.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1912:45
174.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/10/1917:00
175.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1919:30
Κ14-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
176.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/10/1910:00
177.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1911:45
178.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1916:00
179.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1917:00
180.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30
181.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/10/1910:30
Κ14-6ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
182.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1911:00
183.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1911:00
184.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1912:00
185.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1918:00
186.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/10/1918:30
187.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/10/1919:00
188.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1920:00
Κ12-1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
189.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1909:30
190.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/10/1911:00
191.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1920:30
192.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1916:30
Κ12-2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
193.ΡΟΥΦ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1912:00
194.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/10/1913:00
195.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1918:30
196.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1914:00
Κ12-3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
197.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1911:00
198.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/10/1909:30
199.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/10/1910:30
200.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1920:15
Κ12-4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
201.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1909:30
202.ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1916:00
203.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/10/1911:30
204.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1919:30
Κ12-5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
205.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1912:45
206.ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1913:30
207.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30
208.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1909:00
Κ12-6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
209.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1913:15
210.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1913:30
211.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/10/1915:30
212.ΠΟΨ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/10/1910:00
213.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/10/1912:00
Κ12-7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
214.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο19/10/1911:00
215.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1911:00
216.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1912:30
217.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή20/10/1910:00
218.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/10/1918:15
Κ12-8ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
219.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/10/1913:30
220.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1914:00
221.ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/10/1918:15
222.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1918:15
223.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/10/1911:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.