facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 198 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/09/1810:000-1
2.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή30/09/1811:301-0
3.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/10/1811:000-3
4.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1810:001-1
5.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/10/1811:000-1
6.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1815:005-3
7.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή25/11/1811:300-1
8.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη28/11/1815:002-0
9.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1811:301-1
10.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΛΑΤΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/12/1815:003-3
11.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1811:000-0
12.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο05/01/1915:002-1
13.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1920:153-0
14.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1911:001-1
15.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1910:004-1
16.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1911:000-0
17.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/01/1911:002-0
18.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1920:301-1
19.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1910:008-0
20.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1911:001-0
21.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1915:002-1
22.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΡΟΥΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1919:002-2
23.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1910:001-0
24.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1911:000-1
25.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1919:452-0
26.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1910:001-1
27.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1909:302-0
28.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο16/03/1912:303-0
29.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1911:002-1
30.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/03/1912:302-1
31.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/03/1918:001-0
32.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/03/1911:003-0
33.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/04/1911:000-1
34.Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (1η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/04/1919:305-1
35.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1916:453-1
36.Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (2η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/04/1919:004-1
37.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1911:001-2
38.Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (3η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/05/1916:300-4
39.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/05/1917:004-3