facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 320 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/09/1816:300-1
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/09/1816:302-4 παρ.
3. Κ16-3ος-Ομιλος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο22/09/1810:006-1
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1816:301-1
5. Κ18-5ος-Ομιλος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή23/09/1809:453-1
6.Κ14-05ος-Όμιλος (1η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο29/09/1809:452-1
7. Κ16-3ος-Ομιλος (2η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/09/1811:001-3
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1811:002-0
9. Κ18-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο06/10/1810:005-1
10.Κ14-05ος-Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο06/10/1812:002-2
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:000-0
12. Κ16-3ος-Ομιλος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή07/10/1811:000-3
13.Κ14-05ος-Όμιλος (3η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/10/1813:450-0
14. Κ18-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο13/10/1820:001-0
15. Κ16-3ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/10/1810:451-6
16.Κ12-7ος Όμιλος (1η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/10/1812:304-1
17.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1816:000-2
18. Κ18-5ος-Ομιλος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1810:001-2
19.Κ14-05ος-Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1812:000-4
20.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1816:004-1
21. Κ16-3ος-Ομιλος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/10/1810:001-3
22. Κ18-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1812:002-2
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/10/1816:002-0
24. Κ16-3ος-Ομιλος (6η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/10/1819:003-2
25. Κ18-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΤετάρτη31/10/1816:005-0
26. Κ16-3ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο03/11/1810:302-0
27.Κ12-7ος Όμιλος (2η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/11/1814:000-3
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/11/1815:000-1
29.Κ14-05ος-Όμιλος (5η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/11/1810:001-1
30. Κ18-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/11/1814:002-1
31. Κ16-3ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/11/1811:453-1
32.Κ14-05ος-Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή11/11/1812:000-3
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1815:000-4
34. Κ18-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1816:000-0
35. Κ18-5ος-Ομιλος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/11/1810:001-1
36.Κ12-7ος Όμιλος (3η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/11/1812:005-0
37.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:000-1
38. Κ16-3ος-Ομιλος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή18/11/1810:003-2
39.Κ14-05ος-Όμιλος (7η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/11/1817:302-1
40. Κ16-3ος-Ομιλος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/11/1810:152-3
41.Κ14-05ος-Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/11/1812:000-2
42.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/11/1811:001-3
43. Κ18-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/11/1817:453-2
44. Κ16-3ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1812:306-1
45.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1815:003-0
46.Κ14-05ος-Όμιλος (9η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1820:152-1
47. Κ18-5ος-Ομιλος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/12/1810:002-0
48.Κ14-05ος-Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/12/1812:000-3
49.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/12/1815:001-1
50. Κ16-3ος-Ομιλος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή09/12/1810:007-1
51. Κ18-5ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/12/1810:004-1
52.Κ12-7ος Όμιλος (5η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο15/12/1811:004-0
53.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/12/1815:004-0
54.Κ14-05ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή16/12/1817:154-0
55. Κ16-3ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/12/1817:301-6
56.Κ12-7ος Όμιλος (4η φάση)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/12/1810:001-2
57.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/12/1815:001-3
58. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/01/1912:308-0
59.Κ12-7ος Όμιλος (6η φάση)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1917:150-2
60.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1918:300-1
61.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1915:000-0
62.Κ14-05ος-Όμιλος (12η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/01/1917:302-0
63.Κ14-05ος-Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/01/1912:001-0
64.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/01/1913:302-1
65. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/01/1910:003-1
66.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/01/1915:001-1
67.Κ12-7ος Όμιλος (7η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο26/01/1911:005-1
68.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1915:001-1
69. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1917:151-1
70.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/01/1918:004-1
71. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο02/02/1910:000-1
72.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο02/02/1912:000-0
73.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/02/1915:000-2
74. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο09/02/1909:002-0
75.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1911:001-4
76.Κ12-7ος Όμιλος (8η φάση)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/02/1912:301-3
77.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή10/02/1910:001-1
78.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/02/1915:001-0
79. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/02/1910:302-3
80.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/02/1910:301-1
81.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/02/1915:001-3
82.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο23/02/1911:006-2
83.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/02/1915:005-1
84. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/02/1917:152-1
85.Κ12-7ος Όμιλος (9η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή24/02/1911:003-2
86.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/02/1917:151-3
87. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο02/03/1910:004-2
88.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/03/1911:001-0
89.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/03/1915:004-0
90.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/03/1918:302-0
91. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/03/1911:002-5
92.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/03/1911:001-0
93.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/03/1912:304-0
94.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/03/1915:303-1
95.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή17/03/1910:301-1
96.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/03/1918:30
97. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή24/03/1911:00
98.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/03/1915:30
99. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
100. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
101. Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
102.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
103.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
104.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
105.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
106.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
107.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
108.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
109.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
110.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
111.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
112.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
113.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
114.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
115.Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
116.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
117.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
118.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
119.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
120.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
121.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
122.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ