facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 311 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή10/09/1716:301-3
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/09/1716:301-1 (πεν: 4-5)
3.Παίδων 5ος Όμιλος (1η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/09/1720:301-4
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/09/1716:300-2
5.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (3η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη27/09/1716:001-1 (πεν: 2-4)
6.Νέων 5ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/09/1709:001-1
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1716:301-2
8.Παίδων 5ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή01/10/1710:004-0
9.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/10/1713:154-1
10.Νέων 5ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο07/10/1709:152-0
11.Παίδων 5ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1712:302-1
12.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (1η φάση)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1714:301-1
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:004-0
14.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή08/10/1710:001-0
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/10/1716:001-2
16.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή15/10/1710:001-2
17.Νέων 5ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή15/10/1713:002-1
18.Νέων 5ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/10/1709:304-1
19.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/10/1716:000-3
20.Παίδων 5ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1709:301-0
21.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/10/1710:004-1
22.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (2η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/10/1711:301-2
23.Παίδων 5ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/10/1711:001-5
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/10/1715:001-1
25.Νέων 5ος Όμιλος (5η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο04/11/1710:002-3
26.Παίδων 5ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/11/1710:301-0
27.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (3η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/11/1711:153-1
28.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή05/11/1710:001-2
29.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1715:000-1
30.Νέων 5ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο11/11/1710:008-0
31.Παίδων 5ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο11/11/1714:003-0
32.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή12/11/1710:000-2
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/11/1715:000-1
34.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (4η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/11/1710:000-2
35.Νέων 5ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/11/1712:002-0
36.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1712:153-0
37.Παίδων 5ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/11/1717:300-0
38.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/11/1715:000-1
39.Νέων 5ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/11/1711:302-1
40.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή26/11/1709:302-2
41.Παίδων 5ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή26/11/1712:301-5
42.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/11/1715:000-0
43.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο02/12/1709:004-0
44.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (5η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:001-3
45.Παίδων 5ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή03/12/1711:454-3
46.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:002-0
47.Παίδων 5ος Όμιλος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο09/12/1709:002-3
48.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/12/1712:000-0
49.Νέων 5ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή10/12/1718:304-1
50.Νέων 5ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/12/1710:003-0
51.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (6η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΟΨΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/12/1712:000-1
52.Παίδων 5ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/12/1719:155-0
53.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή17/12/1709:300-1
54.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1715:002-1
55.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/01/1815:002-2
56.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/01/1817:300-2
57.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο13/01/1809:450-5
58.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (7η φάση)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/01/1812:305-0
59.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/01/1812:006-1
60.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/01/1812:302-2
61.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/01/1815:000-2
62.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο20/01/1814:303-0
63.Παμπαίδων 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/01/1814:453-2
64.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1817:151-3
65.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/01/1815:001-1
66.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο27/01/1815:000-0
67.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (8η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1812:301-1
68.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1814:156-2
69.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1817:002-2
70.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/02/1818:001-2
71.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1812:003-1
72.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/02/1812:001-3
73.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/02/1815:000-0
74.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο10/02/1809:152-3
75.Ακαδημιών 3ος Όμιλος (9η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/02/1810:000-3
76.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/02/1810:301-1
77.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:001-2
78.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1809:002-0
79.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/02/1813:002-0
80.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/02/1814:450-1
81.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η φάση)ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή25/02/1810:000-2
82.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1815:000-3
83.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/03/1812:009-0
84.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/03/1815:300-0
85.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/03/1817:004-1
86.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/03/1814:150-2
87.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο10/03/1810:303-1
88.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή11/03/1810:300-1
89.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή11/03/1811:003-0
90.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή11/03/1812:001-1
91.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/03/1815:301-0
92.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1811:000-9
93.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/03/1811:007-0
94.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/03/1814:151-6
95.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/03/1811:000-3
96.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/03/1812:305-1
97.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η φάση)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/03/1813:302-1
98.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/03/1814:151-3
99.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο24/03/1816:003-0
100.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο31/03/1811:002-2
101.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο31/03/1812:003-0
102.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή01/04/1810:452-0
103.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/04/1816:300-2
104.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/04/1819:002-2
105.Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΡΟΥΦΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο14/04/1812:002-4
106.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/04/1816:301-1
107.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή15/04/1811:004-0
108.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η φάση)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/04/1812:452-2
109.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή15/04/1812:452-3
110.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΕΚ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/04/1810:304-0
111.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/04/1813:003-1
112.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΡΟΥΦ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο21/04/1814:000-2
113.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/04/1816:300-1
114.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/04/1813:302-6
115.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/04/1817:002-1
116.Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών - 1 Αγωνιστική (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο05/05/1812:004-1
117.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο05/05/1814:002-3
118.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/05/1817:001-1
119.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή06/05/1810:002-2
120.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η φάση)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/05/1814:301-2
121.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/05/1817:002-3
122.Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών - 2η Αγωνιστική (1η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/05/1817:003-1
123.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/05/1810:005-1
124.Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η φάση)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/05/1810:000-1
125.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:001-0
126.Νέων 5ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.
127.Παίδων 5ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3-0 α.α.