facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 317 από 385 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/09/1816:300-1
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/09/1816:302-4 παρ.
3.Κ16-3ος-Ομιλος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο22/09/1810:006-1
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1816:301-1
5.Κ18-5ος-Ομιλος (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή23/09/1809:453-1
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
12.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
16.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
17.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
19.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
20.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
21.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
22.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
25.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
26.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
27.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
29.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΖΕΦΥΡΟΣ
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
31.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
32.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
35.Κ16-3ος-Ομιλος (2η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
36.Κ16-3ος-Ομιλος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
37.Κ16-3ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
38.Κ16-3ος-Ομιλος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
39.Κ16-3ος-Ομιλος (6η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
40.Κ16-3ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
41.Κ16-3ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
42.Κ16-3ος-Ομιλος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
43.Κ16-3ος-Ομιλος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
44.Κ16-3ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
45.Κ16-3ος-Ομιλος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
46.Κ16-3ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
47.Κ18-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
48.Κ18-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
49.Κ18-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
50.Κ18-5ος-Ομιλος (5η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
51.Κ18-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
52.Κ18-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
53.Κ18-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
54.Κ18-5ος-Ομιλος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
55.Κ18-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
56.Κ18-5ος-Ομιλος (12η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
57.Κ18-5ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ