facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΜΑΤΕΡΟ

Πρώτο Προηγούμενο 217 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/09/1716:300-0 (πεν: 3-4)
2.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/09/1716:302-2
3.Παίδων 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή24/09/1710:005-0
4.Παίδων 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/10/1710:302-2
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή01/10/1716:301-0
6.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (1η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1710:302-1
7.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1712:301-0
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1716:003-1
9.Παίδων 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή08/10/1712:300-1
10.Παίδων 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/10/1712:300-2
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/10/1716:002-1
12.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/10/1717:302-1
13.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1710:001-1
14.Παίδων 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1711:304-2
15.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1716:000-0
16.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (2η φάση)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/10/1718:304-0
17.Παίδων 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/10/1718:000-2
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/10/1711:000-0
19.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο04/11/1709:003-0
20.Παίδων 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/11/1711:303-2
21.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/11/1715:000-0
22.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (3η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/11/1717:305-0
23.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο11/11/1709:004-0
24.Παίδων 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο11/11/1716:303-0
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/11/1711:000-1
26.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (4η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1712:153-4
27.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/11/1715:003-1
28.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/11/1717:301-1
29.Παίδων 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/11/1709:452-0
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/11/1715:000-0
31.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/11/1718:002-0
32.Παίδων 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη29/11/1715:301-4
33.Παίδων 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/12/1710:301-3
34.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (5η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/12/1713:004-0
35.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/12/1715:001-0
36.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή03/12/1712:305-1
37.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/12/1709:153-0
38.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/12/1715:000-1
39.Παίδων 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/12/1712:002-2
40.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (6η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/12/1709:304-3
41.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/12/1715:000-0
42.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1717:300-4
43.Παίδων 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/12/1719:302-3
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/01/1815:003-1
45.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/01/1811:000-1
46.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/01/1817:301-2
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/01/1811:001-2
48.Παμπαίδων 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/01/1813:003-2
49.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/01/1817:302-2
50.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:001-0
51.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (7η φάση)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/01/1819:300-5
52.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (8η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/01/1810:455-0
53.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/01/1815:001-0
54.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/01/1815:450-2
55.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/02/1809:300-0
56.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/02/1810:454-0
57.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1815:000-1
58.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/02/1811:001-1
59.Ακαδημιών 1ος Όμιλος (9η φάση)ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο10/02/1819:150-3
60.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/02/1819:151-3
61.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/02/1811:003-1
62.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η φάση)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1810:300-1
63.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/02/1811:000-2
64.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1817:302-1
65.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/02/1815:001-4
66.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο03/03/1812:003-3
67.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/03/1811:004-0
68.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/03/1820:303-0
69.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/03/1809:005-2
70.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/03/1818:002-0
71.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η φάση)ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Σάββατο10/03/1819:304-1
72.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/03/1815:303-2
73.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/03/1809:303-0
74.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/03/1811:301-2
75.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/03/1815:302-2
76.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/03/1809:301-1
77.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/03/1811:002-4
78.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή25/03/1817:000-1
79.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο31/03/1809:304-1
80.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/03/1810:301-2
81.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο31/03/1815:154-0
82.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/03/1816:301-0
83.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1810:002-1
84.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/04/1810:450-2
85.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1811:303-1
86.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1816:303-1
87.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή22/04/1809:301-4
88.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/04/1816:302-1
89.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η φάση)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/04/1817:150-4
90.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο28/04/1817:001-1
91.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή29/04/1820:000-4
92.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/05/1809:303-1
93.Παίδων Όμιλος Ισχυρών - 1η Αγωνιστική (1η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/05/1809:303-1
94.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/05/1817:002-0
95.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο05/05/1819:304-0
96.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/05/1809:303-1
97.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η φάση)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/05/1810:001-0
98.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/05/1817:002-3
99.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/05/1817:000-1
100.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η φάση)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/05/1810:005-0