facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

Πρώτο Προηγούμενο 337 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/09/1816:300-1
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή16/09/1816:303-1
3.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1816:303-3
4.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1816:300-2
5.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1810:002-3
6.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1812:002-1
7.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/11/1815:004-1
8.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1809:302-2
9.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1809:300-1
10.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1809:305-2
11.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1812:000-4
12.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1809:302-1
13.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (12η αγ.)ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/01/1915:003-0
14.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1912:006-0
15.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (14η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1909:301-1
16.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1912:003-0
17.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1911:002-1
18.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (18η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:001-3
19.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (19η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1909:300-2
20.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγ.)ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/03/1911:001-0
21.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (21η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1909:000-3
22.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (22η αγ.)ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/03/1915:300-1
23.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (23η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1910:451-1
24.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (24η αγ.)ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/04/1911:001-6
25.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (25η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1910:453-1
26.Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (26η αγ.)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή05/05/1911:000-10
27.Γ΄Κατηγορία 4ος Ομιλος play-off (3ου - 4ου) (1η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1917:002-1