facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 389 από 402 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/09/1916:300-0 (πεν: 5-4)
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/09/1916:3010-2
3.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/09/1916:301-4
4.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/09/1916:302-0
5.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/10/1911:002-4
6.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/10/1916:001-2
7.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1910:00
8.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
9.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
10.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
11.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
12.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
13.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
14.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
15.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
16.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
17.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
18.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
19.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
20.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
21.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
22.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
23.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
24.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
25.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
26.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
27.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
28.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
29.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
30.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
31.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
32.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ