facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 381 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη12/09/1816:306-0
2.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή30/09/1814:000-1
3.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή07/10/1811:301-1
4.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/10/1811:304-0
5.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/10/1811:301-4
6.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/11/1815:007-0
7.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/11/1811:300-3
8.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1815:154-0
9.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή25/11/1811:300-1
10.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/12/1811:002-1
11.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/12/1811:301-3
12.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1915:005-2
13.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/01/1911:301-1
14.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/01/1911:301-1
15.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή27/01/1911:006-0
16.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/02/1911:301-4
17.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1911:006-1
18.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/02/1911:301-2
19.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο23/02/1915:003-0
20.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/03/1911:301-3
21.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1911:002-1
22.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
23.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
24.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ
25.Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ