facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 304 από 396 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/09/1916:302-0
2.Κ16-5ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1909:30
3.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη25/09/1916:00
4.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
5.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
6.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
7.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
8.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
9.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
10.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
11.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
12.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
13.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
14.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
15.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
16.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
17.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
18.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
19.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
20.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
21.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
22.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
24.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
26.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
27.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33.Κ16-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1
34.Κ16-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
35.Κ16-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
36.Κ16-5ος-Ομιλος (5η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
37.Κ16-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
38.Κ16-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
39.Κ16-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
40.Κ16-5ος-Ομιλος (9η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
41.Κ16-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
42.Κ16-5ος-Ομιλος (11η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
43.Κ16-5ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
44.Κ16-5ος-Ομιλος (13η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
45.Κ18-5ος-Ομιλος (1η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
46.Κ18-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
47.Κ18-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
48.Κ18-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
49.Κ18-5ος-Ομιλος (5η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
50.Κ18-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
51.Κ18-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
52.Κ18-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
53.Κ18-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
54.Κ18-5ος-Ομιλος (11η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ