facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΙΕΡΑΠΟΛΗ

Πρώτο Προηγούμενο 208 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/09/1816:301-0
2. Κ18-2ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1810:301-2
3.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/09/1816:303-1
4. Κ18-2ος-Ομιλος (2η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο29/09/1810:001-1
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο29/09/1816:300-1
6. Κ18-2ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΦΟΒΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/10/1810:153-3
7.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/10/1816:000-1
8. Κ18-2ος-Ομιλος (4η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/10/1811:003-2
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/10/1816:001-1
10. Κ18-2ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1810:302-0
11.Κ10-2ος Όμιλος (1η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΘΗΒΩΝ JUMBO 5X5Σάββατο20/10/1811:306-1
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/10/1816:001-0
13. Κ18-2ος-Ομιλος (6η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/10/1811:005-0
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο27/10/1816:000-4
15. Κ18-2ος-Ομιλος (7η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/11/1809:302-2
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1815:002-1
17. Κ18-2ος-Ομιλος (8η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/11/1811:002-3
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/11/1815:001-1
19.Κ10-2ος Όμιλος (2η φάση)ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή11/11/1817:003-2
20. Κ18-2ος-Ομιλος (9η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο17/11/1810:002-1
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή18/11/1815:004-0
22. Κ18-2ος-Ομιλος (10η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/11/1809:002-2
23.Κ10-2ος Όμιλος (3η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/11/1812:304-2
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/11/1815:001-3
25. Κ18-2ος-Ομιλος (11η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/12/1810:003-2
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1815:001-0
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο08/12/1815:000-4
28.Κ10-2ος Όμιλος (4η φάση)ΡΟΥΦ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1810:003-2
29. Κ18-2ος-Ομιλος (13η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/12/1809:300-3
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο15/12/1815:001-3
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/12/1815:002-3
32.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/01/1911:301-1
33.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο12/01/1915:002-0
34.Κ10-2ος Όμιλος (5η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/01/1912:003-4
35.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/01/1915:004-1
36.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1920:003-0
37.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/01/1909:304-0
38.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/01/1915:001-4
39.Κ10-2ος Όμιλος (6η φάση)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο02/02/1912:002-4
40.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/02/1915:003-0
41.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/02/1918:002-1
42.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/02/1909:302-1
43.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/02/1915:002-1
44.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1915:000-3
45.Κ10-2ος Όμιλος (7η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1918:304-4
46.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1918:002-1
47.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/02/1909:302-0
48.Κ10-2ος Όμιλος (8η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/03/1911:303-7
49.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/03/1915:000-2
50.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1918:152-2
51.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/03/1915:302-0
52.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (1η φάση)ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή17/03/1909:456-0
53.Κ10-2ος Όμιλος (9η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1911:454-6
54.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/03/1915:304-2
55.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/03/1910:305-1
56.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/03/1915:303-4
57.Κ10-2ος Όμιλος (10η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/03/1911:009-7
58.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (2η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/03/1911:301-2
59.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/03/1916:302-0
60.Κ10-2ος Όμιλος (11η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/04/1912:30Αναβλήθηκε
61.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/04/1916:300-0
62.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (3η φάση)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή07/04/1911:003-1
63.Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (1η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/04/1909:300-3 α.α.
64.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (4η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/04/1910:304-1
65.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο13/04/1916:300-0
66.Κ10-2ος Όμιλος (12η φάση)ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή14/04/1914:000-2
67.Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (2η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/04/1911:007-0
68.Κ10-2ος Όμιλος (13η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/04/1914:301-7
69.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (5η φάση)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/04/1914:304-0
70.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/04/1916:303-1
71.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (6η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/05/1910:300-3
72.Κ10-2ος Όμιλος (14η φάση)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/05/1911:305-4
73.Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (3η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/05/1912:304-5
74.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/05/1917:000-1
75.Κ10-2ος Όμιλος (15η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/05/1912:006-2
76.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (7η φάση)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1914:450-1
77.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/05/1917:004-2
78.Κ10-2ος Όμιλος (16η φάση)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/05/1913:002-5
79.Κ10-2ος Όμιλος (17η φάση)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/05/1911:003-3
80.Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος (9η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο25/05/1911:000-7
81.Κ10-2ος Όμιλος (18η φάση)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
82.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0-3 α.α.