facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 77 από 362 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/09/1716:300-0 (πεν: 3-2)
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/09/1716:301-0
3.Νέων 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/09/1711:302-0
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:303-1
5.Νέων 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1710:300-1
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1716:302-2
7.Νέων 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1709:003-3
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/10/1716:000-2
9.Νέων 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1710:301-5
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1716:002-2
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1716:004-0
12.Νέων 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1718:300-0
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο28/10/1716:000-4
14.Νέων 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή29/10/1710:302-4
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:004-3
16.Νέων 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/11/1717:453-0
17.Νέων 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1710:300-1
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/11/1715:001-1
19.Νέων 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/11/1710:300-3
20.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1715:000-1
21.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
22.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
23.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
25.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
26.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
27.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
29.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
31.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
32.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
35.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
36.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
37.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
38.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
39.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
40.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
41.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
42.Νέων 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
43.Νέων 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
44.Νέων 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
45.Νέων 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ