facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 79 από 380 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/09/1716:300-0 (πεν: 3-2)
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/09/1716:301-0
3.Νέων 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/09/1711:302-0
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:303-1
5.Νέων 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1710:300-1
6.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1716:302-2
7.Νέων 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1709:003-3
8.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/10/1716:000-2
9.Νέων 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1710:301-5
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1716:002-2
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1716:004-0
12.Νέων 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1718:300-0
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο28/10/1716:000-4
14.Νέων 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή29/10/1710:302-4
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:004-3
16.Νέων 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/11/1717:453-0
17.Νέων 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1710:300-1
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/11/1715:001-1
19.Νέων 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/11/1710:300-3
20.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1715:000-1
21.Νέων 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/11/1711:303-1
22.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο25/11/1715:002-2
23.Νέων 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/12/1710:300-3
24.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/12/1715:000-1
25.Νέων 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/12/1710:302-1
26.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/12/1715:003-1
27.Νέων 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο16/12/1710:000-3
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1715:002-1
29.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/01/1817:302-0
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/01/1811:003-0
31.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/01/1809:302-3
32.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/01/1815:000-5
33.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1812:30
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο20/01/1815:00
35.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
36.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
37.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
38.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
39.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
40.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
41.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
42.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
43.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
44.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
45.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
46.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
47.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
48.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
49.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
50.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ
51.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
52.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
53.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
54.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
55.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
56.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
57.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
58.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2