facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΤΤΙΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 139 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/09/1716:300-1
2.Παίδων 6ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1718:458-1
3.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/09/1716:301-1
4.Παίδων 6ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/09/1713:001-3
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/09/1716:300-0
6.Νέων 4ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/10/1719:002-1
7.Νέων 4ος Όμιλος (3η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/10/1710:451-1
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/10/1716:001-2
9.Παίδων 6ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1718:154-2
10.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή08/10/1718:1511-0
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/10/1716:003-1
12.Παίδων 6ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1718:300-3
13.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/10/1720:151-6
14.Νέων 4ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/10/1718:302-3
15.Παίδων 6ος Όμιλος (5η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/10/1711:002-1
16.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/10/1711:158-0
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/10/1716:001-2
18.Νέων 4ος Όμιλος (5η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/10/1718:303-0
19.Παίδων 6ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/10/1717:301-4
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή29/10/1715:002-0
21.Νέων 4ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/10/1717:301-1
22.Νέων 4ος Όμιλος (7η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο04/11/1709:453-0
23.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο04/11/1711:4510-0
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/11/1715:001-0
25.Παίδων 6ος Όμιλος (7η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή05/11/1718:002-1
26.Παίδων 6ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/11/1711:002-5
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/11/1715:002-0
28.Νέων 4ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1717:301-4
29.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1719:300-4
30.Νέων 4ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/11/1710:001-0
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/11/1715:000-0
32.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1719:1510-0
33.Παίδων 6ος Όμιλος (9η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/11/1720:153-1
34.Παίδων 6ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/11/1711:000-6
35.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/11/1717:300-6
36.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/11/1715:000-1
37.Νέων 4ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/11/1719:304-6
38.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/12/1712:307-2
39.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/12/1715:001-2
40.Νέων 4ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/12/1717:152-0
41.Παίδων 6ος Όμιλος (11η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/12/1718:458-0
42.Παίδων 6ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1712:453-2
43.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/12/1715:002-1
44.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/12/1717:300-5
45.Νέων 4ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/12/1717:302-2
46.Νέων 4ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/12/1709:302-2
47.Παίδων 6ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/12/1711:155-0
48.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/12/1712:009-0
49.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/12/1715:000-1
50.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο06/01/1815:001-0
51.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/01/1817:300-1
52.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/01/1811:304-0
53.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/01/1815:000-2
54.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/01/1819:302-2
55.Παμπαίδων 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/01/1810:300-7
56.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/01/1815:001-0
57.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/01/1817:302-1
58.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/01/1817:305-1
59.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/01/1810:002-0
60.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/01/1815:001-2
61.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/01/1819:300-3
62.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο03/02/1813:006-0
63.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο03/02/1816:301-1
64.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/02/1815:003-1
65.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/02/1819:301-8
66.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1811:000-1
67.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1815:000-2
68.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/02/1817:300-7
69.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/02/1815:002-1
70.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/02/1809:000-0
71.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/02/1817:304-0
72.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή25/02/1815:001-1
73.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/02/1818:305-0
74.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/03/1811:003-1
75.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (4η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/03/1812:0010-2
76.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/03/1815:001-1
77.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/03/1817:300-1
78.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1811:007-0
79.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο10/03/1815:302-0
80.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/03/1818:007-0
81.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/03/1818:000-11
82.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1811:000-9
83.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/03/1815:301-2
84.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο17/03/1818:308-0
85.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/03/1818:002-3
86.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο24/03/1810:303-1
87.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/03/1810:304-0
88.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1809:300-2
89.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/03/1813:001-0
90.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1816:302-1
91.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/04/1819:000-3
92.Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/04/1816:001-0
93.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/04/1816:301-3
94.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/04/1813:302-0
95.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/04/1818:006-1
96.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/04/1816:308-1
97.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/04/1811:001-8
98.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/04/1817:000-5
99.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο05/05/1810:305-1
100.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο05/05/1817:002-0
101.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/05/1811:000-5
102.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/05/1817:000-4
103.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/05/1817:004-0