facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΤΤΙΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 139 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/09/1810:001-0
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/09/1810:001-0
3. Κ16-4ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/09/1812:000-0
4.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη26/09/1816:002-1 παρ.
5. Κ16-4ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/09/1813:000-1
6. Κ16-4ος-Ομιλος (3η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1813:301-2
7.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1811:001-1
8. Κ16-4ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1813:001-3
9.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1813:003-0
10. Κ16-4ος-Ομιλος (5η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/10/1816:302-0
11.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1811:002-0
12.4η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη24/10/1815:303-0
13. Κ16-4ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/10/1811:001-4
14.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1815:003-0
15. Κ16-4ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/11/1811:001-2
16.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1810:303-2
17.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/11/1815:001-0
18. Κ16-4ος-Ομιλος (9η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1818:304-3
19.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/11/1811:005-2
20. Κ16-4ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1818:455-0
21. Κ16-4ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/12/1812:450-3
22.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/12/1815:002-0
23. Κ16-4ος-Ομιλος (12η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο08/12/1819:303-0
24.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/12/1811:000-4
25. Κ16-4ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/12/1812:451-3
26.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/12/1810:001-3
27.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1911:000-2
28.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/01/1915:001-2
29.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/01/1910:304-1
30.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/01/1911:001-1
31.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1911:002-1
32.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή27/01/1911:000-0
33.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1912:450-2
34.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1915:002-3
35.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1912:450-3
36.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1909:001-0
37.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1910:001-0
38.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/02/1909:302-1
39.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/02/1911:000-3
40.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/02/1915:004-2
41.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/03/1909:300-3
42.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/03/1911:151-2
43.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/03/1911:001-5
44.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/03/1911:000-2
45.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/03/1920:00
46. Κ16-4ος-Ομιλος (7η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ0-3 α.α.
47.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
48.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
49.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
50.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
51.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
52.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ