facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 96 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/09/1816:301-2
2.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΟΨ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:303-1
3. Κ16-3ος-Ομιλος (1η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/09/1818:005-2
4. Κ18-6ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/09/1810:301-2
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/09/1816:300-3
6.Κ14-05ος-Όμιλος (1η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/09/1817:000-4
7. Κ18-6ος-Ομιλος (2η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/09/1818:153-0 α.α.
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:002-2
9.Κ14-05ος-Όμιλος (2η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1820:303-2
10. Κ18-6ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1812:002-1
11. Κ16-3ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή07/10/1819:304-1
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/10/1816:001-1
13. Κ18-6ος-Ομιλος (4η αγ.)ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1818:305-1
14. Κ16-3ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή14/10/1810:451-6
15.Κ14-05ος-Όμιλος (3η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/10/1812:001-3
16. Κ16-3ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη17/10/1816:304-4
17.Κ14-05ος-Όμιλος (4η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/10/1810:001-0
18. Κ16-3ος-Ομιλος (5η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1813:450-1
19.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1816:300-0
20. Κ18-6ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1820:002-0
21. Κ16-3ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1810:000-7
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/10/1816:000-2
23.Κ14-05ος-Όμιλος (5η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1817:152-0
24. Κ16-3ος-Ομιλος (7η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1818:300-1
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/11/1815:000-2
26. Κ18-6ος-Ομιλος (7η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/11/1819:451-0
27. Κ16-3ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1809:002-3
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/11/1815:003-1
29.Κ14-05ος-Όμιλος (6η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1817:302-1
30. Κ18-6ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/11/1818:452-0
31. Κ16-3ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/11/1816:002-0
32.Κ14-05ος-Όμιλος (7η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1820:001-2
33.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/11/1815:004-1
34. Κ18-6ος-Ομιλος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/11/1817:000-2
35. Κ16-3ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/11/1819:301-3
36.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή25/11/1815:000-2
37. Κ18-6ος-Ομιλος (10η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/11/1819:304-0
38.Κ14-05ος-Όμιλος (8η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/11/1820:003-1
39.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/12/1815:001-0
40.Κ14-05ος-Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή02/12/1811:453-1
41. Κ18-6ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1816:002-0
42. Κ16-3ος-Ομιλος (11η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1817:301-1
43.Κ14-05ος-Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/12/1812:000-3
44.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1815:001-3
45. Κ16-3ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή09/12/1809:000-0
46. Κ18-6ος-Ομιλος (12η αγ.)ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/12/1820:001-2
47. Κ16-3ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/12/1810:151-3
48.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/12/1815:002-0
49.Κ14-05ος-Όμιλος (11η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/12/1817:150-0
50.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/12/1815:000-1
51.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/01/1915:003-0
52.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1918:000-4
53.Κ14-05ος-Όμιλος (12η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1911:001-0
54.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1918:003-2
55.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/01/1913:450-3
56.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΟΨΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/01/1915:001-4
57.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1915:002-2
58.Κ14-05ος-Όμιλος (13η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή20/01/1912:000-2
59.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1911:002-1
60.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/01/1914:301-1
61.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή27/01/1915:001-0
62.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/02/1910:000-1
63.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/02/1914:301-1
64.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/02/1915:002-0
65.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/02/1917:306-0
66.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή10/02/1915:001-1
67.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (2η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή10/02/1916:005-0
68.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/02/1919:302-3
69.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (3η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/02/1910:000-2
70.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/02/1911:004-1
71.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/02/1915:001-2
72.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/02/1911:000-3
73.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/02/1915:151-2
74.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (4η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1919:002-3
75.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1910:001-1
76.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/03/1915:003-0
77.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/03/1918:001-3
78.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/03/1911:304-0
79.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/03/1915:303-1
80.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1920:153-5
81.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/03/1918:306-1
82.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/03/1915:304-2
83.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/03/1915:301-0
84.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή31/03/1916:304-0
85.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1911:452-2
86.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1919:003-0 α.α.
87.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή07/04/1916:301-1
88.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/04/1916:302-1
89.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/04/1920:152-3
90.Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική (1η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/04/1920:156-1
91.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1909:302-1
92.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο20/04/1916:300-0
93.Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η Αγωνιστική (1η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/04/1911:002-1
94.Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (2η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/04/1913:150-3 α.α.
95.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/05/1911:000-7
96.Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική (1η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Σάββατο04/05/1911:001-3
97.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/05/1917:001-1
98.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (12η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/05/1915:002-0
99.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/05/1917:003-6
100.Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ (1η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο11/05/1919:303-0
101.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος (13η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο18/05/1909:304-1
102. Κ18-6ος-Ομιλος (6η αγ.)ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
103.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (5η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ0-3 α.α.
104.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (6η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
105.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (7η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-3 α.α.
106.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (8η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
107.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (9η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 0-3 α.α.
108.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (10η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
109.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος (11η αγ.)ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ0-3 α.α.
110.Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (1η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
111.Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος (3η αγ.)ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ