facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 256 από 390 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/09/1816:301-4
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/09/1816:302-4 παρ.
3.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1816:302-0
4.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη26/09/1816:001-2 παρ.
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/10/1816:003-1
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη10/10/1816:002-0
7.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1816:002-1
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1816:001-1
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο27/10/1816:001-2
10.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/11/1815:000-1
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/11/1815:000-5
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1815:000-3
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/11/1815:001-0
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1815:001-2
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/12/1815:002-1
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο15/12/1815:002-0
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/12/1815:002-3
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/01/1915:000-4
19.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/01/1915:000-2
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/01/1915:001-0
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/02/1915:000-4
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/02/1915:002-0
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/02/1915:000-1
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/02/1915:001-4
25.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/03/1915:000-0
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1915:304-0
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο23/03/1915:302-1
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/03/1915:302-0
29.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/04/1916:301-1
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/04/1916:303-2
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή21/04/1916:302-1
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/05/1917:000-1
33.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/05/1917:003-1