facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 112 από 402 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-5ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1909:301-1
2.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/09/1916:301-0
3.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη25/09/1916:001-0
4.Κ16-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1912:003-2
5.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1916:303-2
6.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/10/1916:150-2
7.Κ16-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1909:301-0
8.Κ14-5ος-Ομιλος (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1911:005-0
9.Κ14-5ος-Ομιλος (2η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1913:300-2
10.Κ16-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1918:455-1
11.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:004-0
12.Κ12-6ος Όμιλος (1η φάση)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/10/1915:301-4
13.Κ14-5ος-Ομιλος (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:308-0
14.Κ16-5ος-Ομιλος (5η αγ.)ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή20/10/1915:303-3
15.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή20/10/1916:002-0
16.4η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη23/10/1915:302-0
17.Κ14-5ος-Ομιλος (4η αγ.)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο26/10/1910:002-7
18.Κ16-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1919:001-0
19.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή27/10/1915:003-2
20.Κ16-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/11/1919:001-3
21.Κ12-6ος Όμιλος (2η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1910:002-0
22.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1915:002-2
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/11/1915:000-0
24.Κ14-5ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1911:303-0
25.Κ16-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1913:001-0
26.Κ14-5ος-Ομιλος (7η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/11/1911:453-3
27.Κ16-5ος-Ομιλος (9η αγ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/11/1919:000-2
28.Κ12-6ος Όμιλος (3η φάση)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/11/1911:30
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/11/1915:00
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
34.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
35.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
38.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
39.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
41.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
42.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
43.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
45.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
46.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
48.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
49.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
50.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
51.Κ12-6ος Όμιλος (4η φάση)ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
52.Κ12-6ος Όμιλος (5η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
53.Κ12-6ος Όμιλος (6η φάση)ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
54.Κ12-6ος Όμιλος (7η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
55.Κ12-6ος Όμιλος (8η φάση)ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
56.Κ12-6ος Όμιλος (9η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
57.Κ14-5ος-Ομιλος (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
58.Κ14-5ος-Ομιλος (9η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
59.Κ14-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
60.Κ14-5ος-Ομιλος (11η αγ.)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
61.Κ14-5ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
62.Κ14-5ος-Ομιλος (13η αγ.)ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
63.Κ16-5ος-Ομιλος (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
64.Κ16-5ος-Ομιλος (11η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
65.Κ16-5ος-Ομιλος (12η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
66.Κ16-5ος-Ομιλος (13η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ