facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 388 από 402 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ18-3ος-Ομιλος (1η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/09/1910:000-2
2.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/09/1916:302-0
3.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη25/09/1916:001-2
4.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1916:301-1
5.Κ18-3ος-Ομιλος (2η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/09/1919:005-0
6.Κ18-3ος-Ομιλος (3η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/10/1910:000-4
7.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή06/10/1916:152-0
8.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/10/1916:000-2
9.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
10.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
11.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
13.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
15.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
16.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
18.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
19.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
20.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
21.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
22.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
24.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
26.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
27.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
34.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
35.Κ18-3ος-Ομιλος (4η αγ.)ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
36.Κ18-3ος-Ομιλος (5η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
37.Κ18-3ος-Ομιλος (6η αγ.)ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
38.Κ18-3ος-Ομιλος (8η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
39.Κ18-3ος-Ομιλος (9η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
40.Κ18-3ος-Ομιλος (10η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
41.Κ18-3ος-Ομιλος (11η αγ.)ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
42.Κ18-3ος-Ομιλος (12η αγ.)ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
43.Κ18-3ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ