facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/09/1216:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/09/1216:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/09/1216:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.6-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/09/1216:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.0-0 (πεν: 2-3)
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/09/1216:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο15/09/1216:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.4-4 (πεν: 4-2)
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο15/09/1216:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο15/09/1216:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/09/1216:30ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο15/09/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/09/1216:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.0-6
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/09/1216:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο15/09/1216:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-2 (πεν: 2-4)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/09/1216:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/09/1216:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο15/09/1216:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ Α.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/09/1216:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΖΕΠΑ Α.1-1 (πεν: 3-2)
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/09/1216:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή16/09/1210:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/09/1210:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/09/1210:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Γ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/09/1210:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-1 παρ.
ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/09/1210:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/09/1210:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.2-2 (πεν: 3-0)
ΑΡΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/09/1210:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/09/1210:30ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/09/1210:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/09/1216:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή16/09/1216:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή16/09/1216:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/09/1216:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/09/1216:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή16/09/1216:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ.1-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/09/1216:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ Α.0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΒΥΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/09/1216:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/09/1216:30ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/09/1216:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.0-1 παρ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/09/1216:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/09/1216:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/09/1216:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.3-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/09/1216:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/09/1216:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή16/09/1216:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/09/1216:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/09/1216:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/09/1216:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο22/09/1216:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-5
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/09/1216:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.5-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο22/09/1216:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.4-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/09/1216:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0 (πεν: 4-5)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/09/1216:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.1-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/09/1216:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1216:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/09/1216:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/09/1210:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΕΞΗΣ Θ.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/09/1210:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/09/1210:30ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/09/1210:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΕΠΑ Α.3-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/09/1211:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/09/1216:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.0-5
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΟΨΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/09/1216:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/09/1216:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή23/09/1216:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή23/09/1216:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-0 (πεν: 5-4)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/09/1216:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-0 (πεν: 3-1)
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/09/1216:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή23/09/1216:00ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Κ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη26/09/1216:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/09/1216:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη03/10/1216:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη03/10/1216:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.6-2
ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη03/10/1216:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη03/10/1216:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Τετάρτη03/10/1216:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη03/10/1216:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη03/10/1216:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη03/10/1216:00ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη03/10/1216:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη03/10/1216:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη03/10/1216:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-0 (πεν: 4-5)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη03/10/1216:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη03/10/1216:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη03/10/1216:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη03/10/1216:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη03/10/1216:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη03/10/1216:00ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη03/10/1216:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη03/10/1216:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Πέμπτη04/10/1216:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.0-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Πέμπτη04/10/1216:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη10/10/1215:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1 (πεν: 3-2)
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη10/10/1215:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη10/10/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη10/10/1215:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-4
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη10/10/1215:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Τετάρτη10/10/1215:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη10/10/1215:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη10/10/1215:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη10/10/1215:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη10/10/1215:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη24/10/1215:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη24/10/1215:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.0-0 (πεν: 3-0)
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη24/10/1215:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-1 παρ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη24/10/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Τετάρτη24/10/1215:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη24/10/1215:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη24/10/1215:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-3
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη24/10/1215:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.4-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη24/10/1215:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη31/10/1214:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη31/10/1214:30ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.0-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη31/10/1214:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΡΟΥΦΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη31/10/1214:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-4 παρ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη31/10/1214:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-1 παρ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη31/10/1214:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-5 παρ.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Τετάρτη31/10/1214:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη28/11/1214:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-2 παρ.
ΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Τετάρτη28/11/1214:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη28/11/1214:30ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη28/11/1214:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη28/11/1214:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη28/11/1214:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη28/11/1214:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1 παρ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη28/11/1214:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.4-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο05/01/1314:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/01/1314:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη09/01/1314:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-5
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη09/01/1314:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ - ΙΑΣΩΝ (1η αγων. Ημιτελικής φάσης)ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη06/02/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (1η αγων. Ημιτελικής φάσης)ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη06/02/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ (2η αγων. Ημιτελικής φάσης )ΙΛΙΟΥ Τετάρτη06/03/1314:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ (2η αγων. Ημιτελικής φάσης)ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη06/03/1314:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ)ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ)Τετάρτη20/03/1318:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1 (πεν: 3-4)