facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-6ος-Ομιλος

<< Κ14-5ος-Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/10/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο05/10/1913:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/10/1914:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο05/10/1914:00ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-7
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/10/1919:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή06/10/1909:00ΛΩΝΗ Ε.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/10/1919:00ΜΠΕΝΟΣ Α.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1910:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1912:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/10/1912:30ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.3-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/10/1912:45ΘΩΜΑΣ Π.1-9
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο12/10/1918:00ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-5
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/10/1918:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.6-1
ΡΟΥΦ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1920:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΟΥΦ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΟΥΦ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ 1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦ 1
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΟΥΦ 1 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΡΟΥΦ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ