facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16-4ος-Ομιλος

<< Κ16-3ος-Ομιλος
Κ16-5ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/09/1909:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.9-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/09/1910:45ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/09/1912:30ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/09/1913:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/09/1917:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/09/1918:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/09/1910:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/09/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/09/1914:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.5-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/09/1914:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.5-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο28/09/1917:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή29/09/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/09/1914:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/09/1917:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/10/1910:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο05/10/1912:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/10/1912:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/10/1914:15ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.0-6
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/10/1917:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο05/10/1917:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή06/10/1913:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/10/1909:15ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/10/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1913:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο12/10/1917:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1918:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/10/1918:30ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/10/1914:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ