facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16-3ος-Ομιλος

<< Κ16-2ος-Ομιλος
Κ16-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο21/09/1909:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/09/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1911:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/09/1911:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/09/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή22/09/1913:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΓΟΥΔΗ Κυριακή22/09/1919:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/09/1909:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/09/1911:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο28/09/1912:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.7-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/09/1913:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1918:45ΝΑΟΥΜ Δ.1-5
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1919:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο28/09/1920:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/10/1909:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/10/1909:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο05/10/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο05/10/1910:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/10/1914:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο05/10/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/10/1912:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο12/10/1912:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1918:45ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1916:00ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1917:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1919:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2