facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-3ος-Ομιλος

<< Κ18-2ος-Ομιλος
Κ18-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1909:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/09/1910:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/09/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/09/1913:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/09/1915:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/09/1919:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20-3 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο28/09/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.5-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/09/1910:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο28/09/1912:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο28/09/1914:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/09/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ3-0 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/10/1910:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/10/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο05/10/1913:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.0-3 α.α.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/10/1910:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή06/10/1918:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/10/1911:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.6-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/10/1914:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1917:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/10/1910:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.3-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/10/1919:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.3-2
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ