facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-2ος-Ομιλος

<< Κ18-1ος-Ομιλος
Κ18-3ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/09/1909:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.2-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/09/1909:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.0-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο21/09/1912:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/09/1914:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή22/09/1919:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.4-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/09/1919:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/09/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/09/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/09/1919:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή29/09/1909:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή29/09/1919:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/09/1919:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/10/1909:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/10/1909:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/10/1911:15ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1913:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/10/1918:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.0-5
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/10/1918:45ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1913:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/10/1918:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1910:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-5
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή13/10/1913:30ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1918:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1918:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.0-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΠΛΑΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ