facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
3η ΦΑΣΗ

<< 2η ΦΑΣΗ
4η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη25/09/1916:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη25/09/1916:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη25/09/1916:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη25/09/1916:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη25/09/1916:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη25/09/1916:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.4-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη25/09/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη25/09/1916:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-0 (πεν: 6-5)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη25/09/1916:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Τετάρτη25/09/1916:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0 παρ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη25/09/1916:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη25/09/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-2 (πεν: 7-6)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη25/09/1916:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη25/09/1916:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.7-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Τετάρτη25/09/1916:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-2 παρ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη25/09/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-4
ΠΟΨ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη02/10/1915:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη02/10/1916:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.6-3
ΡΟΥΦ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη02/10/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη02/10/1916:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Τετάρτη02/10/1916:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη02/10/1916:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.5-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη02/10/1916:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη02/10/1916:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1 (πεν: 3-4)
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη09/10/1915:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη09/10/1915:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2 παρ.
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη09/10/1915:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2