facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/09/1916:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/09/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΑΡΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/09/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/09/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/09/1916:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΦΟΒΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΡΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΦΟΒΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ