facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο21/09/1916:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1910:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/09/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/09/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Κυριακή22/09/1911:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/09/1916:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/09/1916:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ