facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/09/1911:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1916:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/09/1916:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/09/1916:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΟΨ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΟΨ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΟΨ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΟΨ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΟΨ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΨ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΨ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ