facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/09/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/09/1916:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/09/1916:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/09/1916:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/09/1916:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1916:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/09/1916:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ