facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/09/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/09/1916:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/09/1916:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/09/1916:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/09/1916:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.4-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1916:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/09/1916:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/09/1916:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/09/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/09/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/09/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/09/1916:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-6
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή29/09/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή29/09/1916:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/09/1916:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/10/1916:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/10/1916:15ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο05/10/1916:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/10/1916:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-3
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/10/1916:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/10/1916:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1916:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/10/1916:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/10/1916:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1916:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/10/1916:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-4
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/10/1916:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1916:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.5-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1916:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/10/1916:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/10/1916:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο19/10/1916:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1916:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΒΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/10/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1916:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/10/1916:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/10/1916:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/10/1916:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή27/10/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/10/1915:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή27/10/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή27/10/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/11/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο02/11/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/11/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/11/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο02/11/1915:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/11/1912:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή03/11/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/11/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/11/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/11/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-4
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή10/11/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/11/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/11/1915:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/11/1915:00
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/11/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο16/11/1915:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/11/1915:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο16/11/1915:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/11/1915:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/11/1911:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή17/11/1915:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΥΡΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΒΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ