facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο21/09/1916:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Σάββατο21/09/1916:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/09/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/09/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/09/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/09/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΣΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΑΣΩΝ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΙΑΣΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΙΑΣΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΑΣΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ