facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/09/1916:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/09/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/09/1912:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/09/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή22/09/1916:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή22/09/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/09/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΡΟΥΦ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ