facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο06/10/1216:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1210:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1211:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΩΝΗΣ Χ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/10/1216:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.1-5
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή07/10/1216:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/10/1216:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-4
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1216:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο13/10/1216:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ Ε.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/10/1216:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1209:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΧΙΤΟΥ Σ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/10/1211:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β.4-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1211:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΑΡΙΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/10/1216:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/10/1216:00ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/10/1216:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.0-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1216:00ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π.2-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1211:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π., ΤΖΕΠΑ Α., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.0-6
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1216:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή21/10/1216:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/10/1216:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ Α.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1216:00ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/11/1215:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/11/1215:00ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1209:30ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/11/1211:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1212:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/11/1215:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1215:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Ν.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/11/1215:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/11/1215:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.6-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1211:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1212:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΕΠΑ Α., ΤΣΩΝΗΣ Χ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1215:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/11/1215:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΜΑΡΟΥΣΙΓΟΥΔΗ Κυριακή11/11/1215:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/11/1215:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο17/11/1215:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ.2-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/11/1215:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1209:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.0-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1212:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/11/1215:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή18/11/1215:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/11/1215:00ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.4-4
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1215:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/11/1211:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΧΙΤΟΥ Σ.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/11/1215:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή25/11/1215:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/01/1310:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΕΞΗΣ Θ.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1312:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο01/12/1215:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.4-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/12/1215:00ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή02/12/1210:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/12/1211:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή02/12/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/12/1215:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/12/1215:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/12/1210:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.1-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/12/1211:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1212:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή09/12/1215:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.3-1
ΑΡΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/12/1215:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/12/1215:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο15/12/1215:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο15/12/1215:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1209:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.3-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1212:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.1-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή16/12/1215:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.4-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/12/1215:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΧΙΤΟΥ Σ.3-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/12/1215:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/12/1215:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.1-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/12/1215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/12/1209:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.3-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/12/1211:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-4
ΑΡΙΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/12/1211:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/12/1215:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/12/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1315:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.5-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο12/01/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1311:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1312:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΟΥΔΗ Κυριακή13/01/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΕΞΗΣ Θ.3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/01/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο19/01/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/01/1309:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1311:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/01/1311:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1315:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/01/1315:00ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/01/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο26/01/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.4-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/01/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1309:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή27/01/1311:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1312:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή27/01/1315:00ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.4-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή27/01/1315:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/02/1315:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.0-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/02/1311:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1311:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή03/02/1311:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Α.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β.4-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή03/02/1315:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/02/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΧΙΤΟΥ Σ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/02/1315:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1311:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΕΞΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/02/1311:00ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/02/1315:00ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/02/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή10/02/1315:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.2-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/02/1311:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/02/1311:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/02/1311:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1312:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή17/02/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/02/1315:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.4-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/02/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/02/1315:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΕΞΗΣ Θ.2-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1309:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-3
ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή24/02/1311:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1312:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/02/1315:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή24/02/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.4-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/03/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/03/1315:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1311:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.5-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή03/03/1311:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/03/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/03/1315:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΟΥΔΗ Κυριακή03/03/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.0-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο09/03/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/03/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/03/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/03/1309:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΡΟΥΦ Κυριακή10/03/1309:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.1-0
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/03/1315:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/03/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή24/03/1311:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/03/1311:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι.1-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή24/03/1311:00ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή24/03/1311:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/03/1315:45ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1315:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ.2-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/03/1315:45ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/03/1316:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/03/1311:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή31/03/1311:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/03/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή31/03/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΙΤΟΥ Σ.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή31/03/1311:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1312:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/04/1311:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΑΡΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/04/1311:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/04/1311:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή07/04/1311:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΧΑΣΑΝ Γ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/04/1311:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΕΞΗΣ Θ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1311:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.8-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/04/1311:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.5-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/04/1317:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1310:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Β.5-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή14/04/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή14/04/1311:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/04/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/04/1311:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΡΟΥΦ Κυριακή14/04/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-6


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή21/04/1311:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1311:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1311:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/04/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/04/1311:30ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΧΙΤΟΥ Σ.5-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/04/1314:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/04/1317:00ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Α.4-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο27/04/1317:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π.4-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή28/04/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-4
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή28/04/1312:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.2-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Κυριακή28/04/1312:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή28/04/1312:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή28/04/1312:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/04/1312:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.5-0