facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
1η ΦΑΣΗ

2η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/09/1916:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0 (πεν: 4-3)
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/09/1916:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο07/09/1916:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-5
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/09/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/09/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/09/1916:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/09/1916:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-4 παρ.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/09/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-1 παρ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο07/09/1916:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΘΩΜΑΣ Π.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο07/09/1916:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο07/09/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/09/1916:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΠΟΨ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/09/1916:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.6-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/09/1916:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-0 (πεν: 5-4)
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/09/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/09/1916:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/09/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/09/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/09/1909:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/09/1910:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/09/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή08/09/1910:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/09/1910:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/09/1910:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-5
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή08/09/1910:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0 παρ.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/09/1910:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.6-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/09/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/09/1910:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/09/1910:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.5-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/09/1912:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/09/1916:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1 (πεν: 3-1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/09/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/09/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0 (πεν: 3-1)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/09/1916:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-3 παρ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/09/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/09/1916:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΥΡΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή08/09/1916:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-3 παρ.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή08/09/1916:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή08/09/1916:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-1 (πεν: 4-3)
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΛΑΤΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/09/1916:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-4