facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/03/1914:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Μη διαθέσιμο
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1918:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/03/1913:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/03/1917:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/03/1919:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2