facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/03/1913:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο16/03/1913:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1917:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/03/1910:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.Μη διαθέσιμο
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή17/03/1911:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο30/03/1911:30ΜΠΕΝΟΣ Α.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/03/1911:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή31/03/1910:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή31/03/1915:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη22/05/1916:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.4-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο06/04/1916:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-6
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή07/04/1910:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή07/04/1913:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή07/04/1914:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΠΟΨ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Τετάρτη29/05/1917:30ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/04/1910:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/04/1911:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-7
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/04/1914:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή14/04/1912:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή14/04/1916:00ΝΑΣΗΣ Σ.0-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/04/1910:00ΝΑΟΥΜ Δ.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/04/1910:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο20/04/1911:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.4-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο20/04/1913:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.5-1
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/04/1910:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/05/1910:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο04/05/1910:30ΝΑΣΗΣ Σ.2-9
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/05/1911:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή05/05/1914:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.5-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή05/05/1917:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-3


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο11/05/1910:003-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/05/1910:00ΝΑΟΥΜ Δ.7-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/05/1919:15ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΠΟΨ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή12/05/1912:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή12/05/1915:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.4-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο18/05/1910:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο18/05/1911:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο18/05/1914:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/05/1910:45ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΟΨΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή19/05/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.Μη διαθέσιμο


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο25/05/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-3
ΠΟΨ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο25/05/1911:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο25/05/1914:15ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.7-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο25/05/1916:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-7
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο25/05/1916:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1