facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/03/1913:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο16/03/1913:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1917:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/03/1910:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.Μη διαθέσιμο
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή17/03/1911:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΟΨ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΨ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΟΨ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΟΨ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ