facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/03/1911:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/03/1911:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1912:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.7-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή17/03/1919:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο30/03/1911:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/03/1918:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/03/1919:45ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1909:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή31/03/1918:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1912:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο06/04/1914:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1918:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή07/04/1911:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1920:15ΝΑΟΥΜ Δ.0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1914:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/04/1915:45ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.0-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/04/1918:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΓΟΥΔΗ Κυριακή14/04/1912:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1920:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/04/1911:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/04/1912:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1912:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο20/04/1918:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/04/1919:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο04/05/1911:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/05/1914:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/05/1909:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/05/1919:15ΝΑΣΗΣ Σ.0-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή05/05/1919:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο11/05/1909:00ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/05/1913:30ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/05/1919:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο11/05/1919:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/05/1918:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/05/1911:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1911:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1912:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-6
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή19/05/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/05/1913:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο25/05/1910:30ΝΑΟΥΜ Δ.0-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/05/1911:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο25/05/1911:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/05/1912:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο25/05/1917:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-4