facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/03/1911:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο16/03/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/03/1912:45ΙΣΣΑ Α.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕΚΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/03/1913:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/03/1913:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο30/03/1909:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.Μη διαθέσιμο
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1912:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1912:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή31/03/1916:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή31/03/1917:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο06/04/1911:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1913:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο06/04/1914:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/04/1917:15ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕΚΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη22/05/1917:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/04/1911:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο13/04/1911:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/04/1918:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/04/1919:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΓΟΥΔΗ Κυριακή14/04/1910:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο20/04/1910:00ΛΙΑΚΑΣ Π.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο20/04/1911:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/04/1911:15ΝΑΟΥΜ Δ.3-4
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/04/1914:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕΚΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1913:30ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-5


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο04/05/1910:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/05/1910:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/05/1910:30ΝΑΟΥΜ Δ.2-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/05/1913:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1914:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/05/1911:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο11/05/1911:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/05/1912:30ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΚΓΟΥΔΗ Κυριακή12/05/1910:30ΛΙΑΚΑΣ Π.1-7
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/05/1918:00ΜΠΕΝΟΣ Α.0-0


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/05/1910:30ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/05/1912:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/05/1913:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/05/1914:303-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/05/1910:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο25/05/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο25/05/1912:00ΝΑΟΥΜ Δ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/05/1913:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.5-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο25/05/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-1
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο01/06/1910:15ΝΑΟΥΜ Δ.6-1