facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1913:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο16/03/1915:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-0
ΡΟΥΦ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΡΟΥΦ Σάββατο16/03/1918:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1915:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1918:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ 1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΡΟΥΦ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΡΟΥΦ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ