facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ0-3 α.α.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/02/1909:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο09/02/1918:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή10/02/1909:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.5-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 19663-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/02/1911:30ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/02/1910:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή17/02/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/02/1909:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο23/02/1909:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.8-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/02/1910:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.6-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο09/03/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο02/03/1909:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/03/1918:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/03/1910:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ0-3 α.α.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 19663-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο16/03/1909:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο16/03/1912:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/03/1912:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο30/03/1909:00ΛΙΑΚΑΣ Π.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή31/03/1909:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-3
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή31/03/1910:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή31/03/1916:30ΝΑΣΗΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 19660-3 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/04/1910:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο06/04/1915:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο06/04/1919:00ΝΑΣΗΣ Σ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή07/04/1911:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/04/1912:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/04/1912:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.4-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο13/04/1918:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή14/04/1913:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο20/04/1910:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/04/1912:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο20/04/1919:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο25/05/1909:30
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο04/05/1909:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.4-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/05/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Σάββατο04/05/1912:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή05/05/1919:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο11/05/1910:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.5-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/05/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/05/1912:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο11/05/1912:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο11/05/1918:30ΜΑΡΔΑΣ Β.3-2
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ