facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1910:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.8-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1912:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1912:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/02/1918:00, ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1919:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1920:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1920:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.6-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/02/1909:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-4
ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1912:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1917:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/02/1919:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1911:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή10/02/1913:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-11
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1917:15ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/02/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1912:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1918:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/02/1919:45ΙΣΣΑ Α.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1920:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1920:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1910:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1913:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο23/02/1914:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-3
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ 2ΡΟΥΦ Σάββατο23/02/1918:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1918:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1916:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1920:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΑΣΩΝ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦ