facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο02/02/1909:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1910:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/02/1914:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1917:15ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/02/1918:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1918:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/02/1914:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1917:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/02/1919:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο09/02/1920:15ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1910:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/02/1915:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή10/02/1916:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο16/02/1909:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/02/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/02/1910:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/02/1912:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1917:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-5
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1918:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο16/02/1920:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο23/02/1909:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/02/1912:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1919:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή24/02/1918:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/03/1909:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/03/1910:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.5-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΤετάρτη20/03/1919:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/03/1910:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1911:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΡΟΥΦ Σάββατο02/03/1918:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/03/1918:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/03/1919:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1920:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/03/1918:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/03/1910:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1919:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1920:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή17/03/1912:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/03/1916:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1920:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1920:15ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο30/03/1910:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/03/1910:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.5-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Σάββατο30/03/1912:00ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1912:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/03/1917:45ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή31/03/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/03/1918:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/04/1910:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1911:45ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/04/1914:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/04/1915:00ΙΣΣΑ Α.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1920:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή07/04/1909:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1918:45ΝΑΟΥΜ Δ.6-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/04/1910:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/04/1913:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1914:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1919:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/04/1920:15ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή14/04/1912:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1915:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1909:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/04/1912:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/04/1913:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/04/1913:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/04/1919:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1920:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ