facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο02/02/1910:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1911:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1911:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.6-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1917:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο02/02/1917:45ΛΙΑΚΑΣ Π.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο02/02/1919:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1920:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/02/1911:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1911:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1919:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/02/1910:30ΝΑΣΗΣ Σ.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/02/1913:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/02/1917:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/02/1917:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/02/1909:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/02/1911:00ΝΑΟΥΜ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1911:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/02/1913:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1919:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/02/1919:45ΝΑΣΗΣ Σ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/02/1909:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/02/1911:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/02/1911:15ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/02/1912:45ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο23/02/1919:15ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.5-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/02/1910:30ΙΣΣΑ Α.1-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/03/1913:15ΝΑΟΥΜ Δ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο02/03/1909:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/03/1912:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή03/03/1910:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/03/1913:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-5
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/03/1917:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1920:15ΙΣΣΑ Α.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο16/03/1909:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο16/03/1909:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.4-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/03/1911:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1913:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/03/1917:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.6-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/03/1919:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/03/1910:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/03/1909:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/03/1917:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1919:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/03/1911:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1914:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή31/03/1918:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/04/1909:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο06/04/1912:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1913:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.5-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο06/04/1917:30ΛΙΑΚΑΣ Π.3-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1918:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/04/1919:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/04/1909:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/04/1912:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/04/1914:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/04/1918:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/04/1918:45ΝΑΟΥΜ Δ.0-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1909:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/04/1910:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/04/1915:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/04/1909:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/04/1912:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/04/1913:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/04/1919:00ΝΑΣΗΣ Σ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/04/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1915:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1917:45ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ