facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-06ος-Όμιλος
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/02/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1911:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/02/1912:45ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1920:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/02/1918:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1918:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1920:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1910:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο09/02/1912:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1912:30ΙΣΣΑ Α.1-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/02/1918:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/02/1919:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1920:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1920:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1910:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1910:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1912:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/02/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/02/1916:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1916:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1920:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/02/1909:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1912:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/02/1912:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/02/1912:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-5
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1916:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/02/1911:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/02/1919:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/03/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/03/1910:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/03/1911:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1912:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/03/1919:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/03/1918:30ΝΑΟΥΜ Δ.9-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1920:15ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/03/1909:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/03/1909:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
ΙΑΣΩΝ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1912:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.9-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/03/1919:45ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1920:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/03/1913:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.6-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/03/1919:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/03/1910:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/03/1912:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/03/1913:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.5-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/03/1913:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1917:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο30/03/1919:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή31/03/1917:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/04/1909:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/04/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΙΑΣΩΝ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1912:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο06/04/1913:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/04/1918:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/04/1920:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1920:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο13/04/1910:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/04/1920:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/04/1909:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/04/1914:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1917:15ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/04/1918:45ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/04/1920:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/04/1910:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.
ΑΦΟΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/04/1911:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/04/1913:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο20/04/1919:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/04/1920:15ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/04/1920:15ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/04/1909:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΩΝ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΦΟΒΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ 1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.