facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/01/1909:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο12/01/1911:00ΜΠΕΝΟΣ Α.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1911:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο12/01/1912:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο12/01/1917:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/01/1911:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/01/1913:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/01/1912:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1918:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/01/1920:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1