facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/01/1909:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο12/01/1911:00ΜΠΕΝΟΣ Α.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1911:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο12/01/1912:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο12/01/1917:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/01/1911:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/01/1913:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/01/1912:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1918:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/01/1920:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο26/01/1912:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/01/1915:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο26/01/1916:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο26/01/1918:45ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή27/01/1912:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο02/02/1909:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο02/02/1910:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1912:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΟΥΛΙ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/02/1912:45ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/02/1912:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.0-0
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/02/1919:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/02/1909:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή10/02/1911:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΛΩΝΗ Ε.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/02/1912:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή10/02/1913:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-0
Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο16/02/1910:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1911:45ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/02/1913:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/02/1914:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.1-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή17/02/1918:00ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο23/02/1917:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή24/02/1909:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΟΥΛΙ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.5-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/02/1910:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/02/1912:00ΙΣΣΑ Α., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/03/1915:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΛΩΝΗ Ε.0-1
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο02/03/1911:30ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1911:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Σάββατο02/03/1915:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.3-5
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο02/03/1919:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.2-6
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/03/1912:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/03/1913:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο16/03/1913:30ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/03/1912:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/03/1912:45ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/03/1913:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/03/1912:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/03/1918:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/03/1910:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT)Κυριακή24/03/1910:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή24/03/1913:00ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1911:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή31/03/1911:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή31/03/1912:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή31/03/1920:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.3-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη03/04/1916:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-1
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1