facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1918:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1920:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/01/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/01/1913:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.9-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1917:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη27/02/1916:30ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1910:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/01/1911:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/01/1911:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1915:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/01/1917:45ΙΣΣΑ Α.5-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1918:45ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Σάββατο26/01/1909:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/01/1914:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή27/01/1911:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/01/1914:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή27/01/1917:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1920:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1910:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π., ΣΟΥΛΙ Ε.8-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/02/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1911:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1912:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/02/1917:45ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/02/1911:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/02/1912:15ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1912:45ΝΑΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-3
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/02/1917:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-1
ΡΟΥΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1919:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΣΟΥΛΙ Ε.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή10/02/1910:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ.3-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/02/1919:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΡΟΥΦ Σάββατο16/02/1909:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1910:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/02/1911:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.4-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/02/1920:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1920:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/02/1912:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/02/1911:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1919:45ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΘΩΜΑΣ Π.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1918:45ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/02/1919:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-2
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/03/1910:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/03/1913:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1910:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/03/1918:15ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-1
ΡΟΥΦ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Σάββατο02/03/1919:30ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΥΛΙ Ε.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/03/1920:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.6-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/03/1911:15ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1919:00ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/03/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/03/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε.1-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/03/1911:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.4-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο16/03/1912:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1917:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΡΟΥΦΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/03/1920:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ