facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
K16 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/01/1910:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/01/1917:15ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/01/1918:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/01/1919:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1920:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1918:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Τετάρτη27/02/1917:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/01/1910:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/01/1911:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1913:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1914:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/01/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/01/1919:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/01/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/01/1912:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/01/1912:15ΝΑΟΥΜ Δ.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/01/1918:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Σάββατο26/01/1918:15ΛΙΑΚΑΣ Π.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/01/1920:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή27/01/1911:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1912:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.1-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο02/02/1913:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-5
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1917:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/02/1918:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/02/1911:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1917:15ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1909:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο09/02/1911:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/02/1911:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.0-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/02/1917:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1920:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή10/02/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ.0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή10/02/1911:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/02/1912:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο16/02/1913:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/02/1917:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/02/1917:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/02/1918:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή17/02/1910:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/02/1914:15ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/02/1910:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο23/02/1911:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.0-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/02/1917:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο23/02/1918:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή24/02/1915:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1917:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο09/03/1909:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/03/1913:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/03/1917:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/03/1917:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/03/1918:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/03/1910:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή03/03/1911:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.0-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή03/03/1912:45ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/03/1911:00ΙΣΣΑ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1912:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο16/03/1913:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/03/1917:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΛΩΝΗ Ε.5-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/03/1918:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1920:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/03/1913:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο23/03/1910:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/03/1910:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/03/1918:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.2-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/03/1918:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1920:15ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή24/03/1910:00ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-9
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/03/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1912:45ΙΣΣΑ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/03/1913:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-4
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/03/1919:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Σάββατο30/03/1919:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.3-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή31/03/1913:15ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/03/1914:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη10/04/1916:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ.2-6


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο06/04/1911:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-5
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1912:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο06/04/1914:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/04/1918:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή07/04/1919:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/04/1919:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Τετάρτη10/04/1917:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/04/1909:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-3 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/04/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-6
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/04/1913:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/04/1918:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΟΥΔΗ Σάββατο13/04/1918:45ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/04/1916:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/04/1919:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.2-3