facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-6ος-Ομιλος
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο12/01/1910:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/01/1912:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-5
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/01/1913:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/01/1913:45ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/01/1914:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/01/1919:15ΜΠΕΝΟΣ Α.2-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/01/1918:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1910:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/01/1917:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1918:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/01/1910:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/01/1912:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή20/01/1919:30ΝΑΟΥΜ Δ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΦΟΒΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ