facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1911:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1912:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1918:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή13/01/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1918:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/01/1913:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/01/1913:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/01/1917:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1917:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-5
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/01/1917:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/01/1918:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/01/1911:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1918:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.4-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/01/1919:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή27/01/1918:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/01/1918:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1918:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο02/02/1912:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1912:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1918:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/02/1917:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/02/1917:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1919:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ0-3 α.α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/02/1909:45ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/02/1911:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΣΗΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/02/1918:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή10/02/1917:45ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.6-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1918:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1911:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1913:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/02/1914:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.5-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/02/1918:15ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1917:15ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/02/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.7-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1917:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/02/1917:15ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/02/1918:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη27/02/1915:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/03/1917:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/03/1918:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1917:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/03/1918:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/03/1918:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 0-3 α.α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/03/1912:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/03/1912:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1917:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/03/1918:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ3-0 α.α.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/03/1912:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/03/1918:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/03/1918:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/03/1918:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/03/1918:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο30/03/1909:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο30/03/1910:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ.2-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/03/1918:45ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1919:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.0-0