facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/01/1912:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο12/01/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή13/01/1914:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/01/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/01/1919:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/01/1912:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1917:15ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1918:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/01/1920:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΠΟΨ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο26/01/1909:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-1
ΠΟΨ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/01/1912:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή27/01/1912:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή27/01/1913:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή27/01/1918:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-2
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1909:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.7-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/02/1912:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/02/1909:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/02/1919:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/02/1919:45ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/02/1910:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-5
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/02/1912:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο09/02/1914:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ.0-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή10/02/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.2-0
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1917:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.8-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή17/02/1910:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/02/1917:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.7-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/02/1917:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο23/02/1910:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.6-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/02/1917:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-1
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1910:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-8
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/02/1917:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-5
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/03/1912:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή03/03/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΟΨΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/03/1911:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/03/1917:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.6-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-3 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/03/1910:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.0-2
ΠΟΨ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1918:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή17/03/1912:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/03/1917:45ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΑΠΑΓΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/03/1912:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/03/1912:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1910:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/03/1912:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο30/03/1909:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.1-0
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1917:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-7
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/03/1917:45ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΛΩΝΗ Ε.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή31/03/1919:15ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ