facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18 ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/01/1909:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/01/1911:003-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/01/1911:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή13/01/1918:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/01/1918:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.4-1
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή20/01/1918:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/01/1918:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή20/01/1920:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.6-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1920:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/01/1920:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/01/1909:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/01/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/01/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1918:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1909:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1910:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/02/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/02/1918:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/02/1909:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/02/1911:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1918:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1918:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/02/1910:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/02/1910:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1918:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/02/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/02/1909:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/02/1912:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1918:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή24/02/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΙΑΣΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1910:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/03/1918:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1918:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/03/1909:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1910:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-5
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/03/1913:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1918:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/03/1909:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/03/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.5-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/03/1918:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή24/03/1918:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-3
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/03/1909:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1910:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1912:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/03/1919:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-3
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ