facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-6ος-Ομιλος
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/01/1909:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/01/1911:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1911:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/01/1918:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/01/1918:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.3-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1918:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/01/1919:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.8-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1909:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/01/1909:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-5
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/01/1912:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1918:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο19/01/1918:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/01/1918:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/01/1919:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/01/1909:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/01/1910:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/01/1911:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/01/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/01/1919:30ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/01/1918:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/01/1919:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1909:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/02/1909:45ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/02/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1918:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/02/1920:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-4
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1918:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/02/1918:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1910:45ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/02/1910:45ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/02/1911:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/02/1917:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1917:15ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1918:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1918:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/02/1910:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.6-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/02/1910:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1910:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/02/1912:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1918:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/02/1909:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1918:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.5-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/02/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/02/1911:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1912:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/02/1917:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1914:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/02/1917:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/02/1917:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/03/1909:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.5-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1909:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/03/1910:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/03/1917:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1918:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1918:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/03/1918:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ3-0 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/03/1910:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/03/1917:45ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/03/1909:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/03/1911:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΦΟΒΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/03/1918:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/03/1918:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/03/1910:30
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/03/1912:45
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/03/1918:00
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/03/1918:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/03/1918:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/03/1918:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣ