facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-3ος Όμιλος

<< Κ10-2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο20/10/1810:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.Μη διαθέσιμο
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1809:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.Μη διαθέσιμο
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.Μη διαθέσιμο
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.Μη διαθέσιμο
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.Μη διαθέσιμο


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο10/11/1811:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.Μη διαθέσιμο
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΨΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/11/1811:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Μη διαθέσιμο
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο10/11/1816:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο10/11/1818:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β.Μη διαθέσιμο
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή11/11/1819:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.Μη διαθέσιμο


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΟΨ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ