facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-3ος Όμιλος

<< Κ10-2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο20/10/1810:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1809:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-6
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο10/11/1811:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.7-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΨΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/11/1811:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-5
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο10/11/1816:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο10/11/1818:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-5
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή11/11/1819:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.6-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο24/11/1813:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή25/11/1809:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή25/11/1810:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.6-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή25/11/1811:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-3
ΠΟΨ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή25/11/1812:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.7-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο08/12/1811:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.5-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/12/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.Μη διαθέσιμο
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο08/12/1817:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-4
ΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή09/12/1811:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.5-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή09/12/1814:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1913:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.Μη διαθέσιμο
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1916:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1917:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1918:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.5-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή20/01/1910:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο02/02/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-3
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο02/02/1913:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/02/1916:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο02/02/1918:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/02/1913:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.7-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΟΨΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο16/02/1918:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-5
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/02/1910:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/02/1911:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/02/1912:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/02/1917:00ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.3-6


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/03/1909:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-6
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή03/03/1909:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-6
ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή03/03/1911:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή03/03/1911:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/03/1913:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.5-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο16/03/1909:45ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/03/1909:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/03/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή17/03/1918:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/03/1918:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.5-3


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο30/03/1910:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο30/03/1911:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-9
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή31/03/1909:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή31/03/1910:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή31/03/1914:30ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.3-6


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο06/04/1919:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.5-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή07/04/1909:00ΓΚΙΚΑΣ Φ.3-3
ΠΟΨ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή07/04/1911:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ.8-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή07/04/1913:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.5-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή07/04/1918:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-2


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο13/04/1911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-7
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/04/1914:30ΜΟΣΧΟΣ Α.1-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή14/04/1909:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Κυριακή14/04/1914:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.6-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή14/04/1919:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-2


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο20/04/1916:30ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.Μη διαθέσιμο
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο20/04/1917:30ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.5-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/04/1909:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-6
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/04/1910:00ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή21/04/1917:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-3


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο04/05/1910:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.3-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο04/05/1911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο04/05/1912:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.4-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή05/05/1912:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή05/05/1915:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-2


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο11/05/1913:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.3-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο11/05/1914:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.3-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή12/05/1909:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή12/05/1910:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.3-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή12/05/1919:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.3-4


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο18/05/1910:30ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.4-7
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο18/05/1910:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο18/05/1911:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.4-0
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή19/05/1909:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.7-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή19/05/1913:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.6-2


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο25/05/1911:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/05/1913:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.7-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΟΨΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο25/05/1913:45ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-5
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο25/05/1914:45ΓΚΙΚΑΣ Φ.3-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο25/05/1918:00ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-3


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο01/06/1911:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.6-4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο01/06/1911:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-5
ΠΟΨ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο01/06/1912:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.5-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο01/06/1914:00ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο01/06/1917:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-2